PATALPINTI
Ką čia svaigsti? Man vaikystėje bliamba kepenis sopejo, glva skaudejo, rankas trauke, taip ir likau toks pertrauktas.
Beviltiška čia aiškintis.. ;D
Na juk čia nebūtina rašyt taip kaip paprastai sakoma, jei ką.
Viskas čia gerai.
Skyrybos 5754
Ne tame čia esmė. Vaikui, pavyzdžiui, reikia ir mamos, ir tėčio.
Web kamera 5754
Laukiam laukiam. ;D
Grįžti į viršų