Ką čia svaigsti? Man vaikystėje bliamba kepenis sopejo, glva skaudejo, rankas trauke, taip ir likau toks pertrauktas.
- :
- : 0
- : 0
- : 6
- : 0
- : 7
Gerą būdavo vaikystėje,kai vienintelis dalykas,
5732
Svarbiausia vidinis grožis?
5732
Prasminga.
Live for something or die for nothing
5751
Beviltiška čia aiškintis.. ;D
Live for something or die for nothing
5751
Na juk čia nebūtina rašyt taip kaip paprastai sakoma, jei ką.
Live for something or die for nothing
5751
Viskas čia gerai.
Skyrybos
5754
Ne tame čia esmė. Vaikui, pavyzdžiui, reikia ir mamos, ir tėčio.
Web kamera
5754
Laukiam laukiam. ;D