kodel butent keliai? vaikai irgi daug ka issyvena
Gerą būdavo vaikystėje,kai vienintelis dalykas, - kurį galėjo skaudėti - nubrozdinti keliai.
Anonimas
5482
Anonimas
5720
true
Anonimas
5723
Pritariu 15 cia apie tai ir kalbama ;) o 17 tai nemanau kad apie tai cia kalba, cia tik grazi mintis o su negalia gali but ir vaikysteje....
Anonimas
5731
Atsisakau ;p #21
Anonimas
5732
#20 galiu uzstatyti vaika tada nereikes ziureti i tokias nuotraukas ir graudintis nes verks istisai...
Anonimas
5732
Negaliu blyn i tokias vaiku nuotraukas ziuret, sirdy spaudzia...
Anonimas
5732
Jap....
kamilute
5733
aha..
Anonimas
5733
#16 matau kad tu kvailiausia(s) nes pritari klydusiam nebent "ir pan." bet cia daugiau jo apsiraudimas ateiciai... Beto matau kad jei zmogus taip masto dar nesuaugo ir nesupranta kad meiles nuoskaudos (kurias sureiksminate) yra niekas pries tai ka kencia kiti (kalbu apie zmones su negalia) nors ir turi maziau nei jus bet moka dziaugtis gyvenimu labiau nei jus... Tokia nuomone kad zmogui kuriam maziau dave yra laimingesnis nei tas kuris turi viska (bet yra aklas)... ir aplamai ko vertas butu dziaugmas jei nebutu skausmo?
lavle
5733
#15 matau, kad protingiausias
Anonimas
5733
Aš tai galvoju, kad čia apie jausmus, meilės nuoskaudas ir pan. Tai kad gerą būdavo vaikystėje, jog menkas tas skausmas, o dabar rimtesni dalykai, kurie per savaite nepraeina.
Anonimas
5733
Gerą?
mezym
5733
Sūtraukos jūs.
Anonimas
5733
jetau koks grazuz vaikas !! ;)) aisku ir poskais ;P
mencija
5733
stexas teisingai sako. daug nuoskaudų iš vaikystės yra žiaurėsnės nei iš vėlesnių dienų
Anonimas
5733
#6 fail.
stexas
5734
#6 Manau ji galvoje turėjo ne fizinį skausmą... #3 Nubrozdinti keliai tikrai nevienintelis dalykas. Pvz man alkūnės dažniau būdavo nubrozdintos :D Tačiau toks skausmas greit praeina ir apie jį pamiršti. Tačiau yra žmonių, kurie vaikystės nuoskaudas jaučia ir po 50 metų.
LabaiKietas
5734
kaip eilini karta sumaisyti tinklapiai demotiacija.lt su mintys.lt
Anonimas
5734
oi, #3 :D
Anonimas
5734
o ka tau dabar skauda nx? papus? haha, zinosi, kaip papu veziu sirgt. in ur face #2 !!! ;D
Anonimas
5734
#4 :D
madness
5734
#1 mldc sutrauka
Anonimas
5734
Taip tau ir reik. :D :D :D
not_available
5734
Ką čia svaigsti? Man vaikystėje bliamba kepenis sopejo, glva skaudejo, rankas trauke, taip ir likau toks pertrauktas.
|

