Ne visiems tos fizikos ir chemijos idomu. Bet nuo to, kad domiesi kitais dalykais, o ne sitais mokslais tu tikrai netampi durnas ir tinginys.
Žiūrėk į pasaulį - Paprasčiau
Anonimas
5723
anonimas
5723
#12 statybininkai dar nera blogai :) buna taip, kad jie uzdirba daugiau negu tie kurie aukstus visokius baige ir aplamai daug tu dalyku ismoksti, o paaiskeja, kad nei puse ju gyvenime nepanaudoji
teufel
5723
realiai ;-]
Anonimas
5723
nerdas*
Anonimas
5723
Bet as cystai ziuriu kaip pro virsutini.. As nedas.. shit.. :D Bent jau slaveju ar statybininku nedirbsiu :D
Anonimas
5723
Paziuri i virsutini ir apsikrauni, paziuri i apatini ir supranti kad gyvenimas zjbs
Anonimas
5724
#6 bet jei is kiek vieno menkniekio ar mazos problemos darai drambli ir parinies del to labai, tai irgi nera gerai
Anonimas
5724
Demotyvacija mokytojom ;D
kiki17
5724
#6 kas kaip nori tas taip ziuri kiekvienas turi savo nuomone ir nebutinai tie kurie nesidomi yra tinginiai apskritai cia visi lb greitai susidaro nuomone apie zmogu ir komentaro, tai namiseda, storule ir .t.t....
Anonimas
5724
#6 sutinku :)
Anonimas
5724
nepritariu demotyvacijai :) ,. paprasciau ziuri tik tinginiai ir kuriems niekas neydomu :) kaip tik reikia pazint viska, o ypac aplinka kurioj gyveni :)
And
5831
Šiaip būtų geras plakatas kokiame nors KTU ar laboratorijoj
Anonimas
5832
Įdomi demotyvacija.;]
Anonimas
5832
+5 ;) liux
Anonimas
5832
-.-
|

