niekada taip ir nemaniau.
Japonai - Vis dar manai, kad jie nemoka reikšti emocijų?
Anonimas
4534
Anonimas
5132
Teip.
satanod
5445
geras +1 :D
Anonimas
5568
Koks cia rasizmas, vaikas tu nx? :D
Anonimas
5586
oo uz rasizma galima i mentus sita paduot demo :)
Saber
5697
Ko cia tyciojies is kitos rases zmoniu?
Sam.
5723
che; dd
Anonimas
5723
Žodžių :/
Anonimas
5723
Pzdc, kai demotyvavo.. Pritrūkau žodių
Anonimas
5723
#6 #7 as irgi pritariu :)))
Anonimas
5723
Cia net ne japonai lol
teufel
5723
ciuuzz is kur tokias ft gaut? ;D
luksas
5723
#10 nu jo kai pamaciau komentaru laika(kada parase) tj pagalvojau wtf? :-D
garbane
5723
kaip žiauriai jie čia :o
Anonimas
5723
Visi sajanais bando pavirst
Anonimas
5723
Visi sajanais bando pasvirst.
Anonimas
5723
#6 Pritariu
Anonimas
5724
blet nueikit jus i toki atrakciona paziureciau bled jusu emocijas :D
Anonimas
5724
nuzude :D:D:D:D
Ex02r
5724
#3 jei ne japonai tai korejieciai. Bet kas ten tuos ciurkas supaisys :D
Anonimas
5804
nepanasus i japonus
Anonimas
5804
daa :D
Anonimas
5805
Blm cia tai mimikos ;D
|

