#1 :D
Žiauru - Bet ir žiauriai juokinga
Anonimas
5359
Anonimas
5716
nu koks skirtumas kad taspat rase ir ta s virsaus kaireje :D vistiek juokinga [ not
Anonimas
5859
Nematot, kad sriftai ant abieju lapeliu vienodi? ir rasalo spalva ta pati... :D
Anonimas
5861
Nesuprantu :(
Anonimas
5889
o beto sakot kad visi y dienorašti raso, o ne y lapeli. Nemanot kad policijai nereikia viso dienorascio, tik vieno lapo ir galbut jy isplese ?? ...
Anonimas
5889
#18 žiaurus tu. gi avarija yvyksta staigiai, tai bruksnys taip lygiai ir nusipaise. Jaučiu taip prisižiūrėjas esi BBC kur rodo avarijas 100 kart lečiau...
Anonimas
5919
Faktas, kad tas pats zmogus irase ir "dienorasti", ir ta "ikalcio lapeli" (kas tokius isvis raso? :D Policija tikrai ne :D Ir "ikalciu" niekas nerenka po avariju, kazkas CSI prisiziurejo :D). Bande labai protingai padaryti, bet nesugalvojo, kad bent lapeli reiketu duoti kitam zmogui parasyti, arba tiesiog atspausdinti, daug rimciau atrodytu :) Ir rastas vaikiskas labai.
Anonimas
5934
ar jus debilai? nu ir kas kad to pacio rasytas, koks skirtumas? esmes nepaunat? ar labai protingus vaidinat?
Anonimas
5937
+ debilai nesat vaziave keliu Vilnius - Kaunas ? beto nejaugi musu autostrada nelygi, duobeta ????
Anonimas
5937
o ka reishkia puslapis is merginos dienorascio? lamos
Anonimas
5947
Sitas primena siaubo komedija :D
Anonimas
5969
mintis tai gera, bet padaymas prastas ;) bruksnys toks lygus ir ryskus avarijos metu negaletu but :)
Anonimas
5987
man tai cia net ne baeris... kraupu
Anonimas
5992
Nu koks skirtumas kas per raštas? :) svarbu geras bairis :)
Anonimas
5995
svarbiausia ydėja :D
Anonimas
5997
ir apskritai kazkokia nesamone
Anonimas
6002
Kad labai panašus raštas tiek to lapelio, tiek sąsiuvinio lapelio :D
Anonimas
6004
:D.. Na, pvz aš tai rašau į sąsiuvinį, o ne į knygelę..
Anonimas
6008
nieks dienorasciu neraso i kazkoki lapa, raso i knygeles, kazkaip keistai cia :/
Anonimas
6008
sedint masinoje, kurioje veza, palyginus labai lygus rastas su lapo linijomis, nebent lygus kelias, nes vistiek masina vinguriuoja, tai turejo rankos drebet ir vingiuot rastas.o cia idealiai lygiai :///
Anonimas
6009
Kardas- Yra žiauru, kad tu jo nepastebi ;D
giedriuxxx
6016
px toks :D
Anonimas
6018
Būtų žiauru, jei nebūtų tas pats raštas :-P
Anonimas
6018
nu bl čia tipo ta pana važiavo ir tuo metu rašė dienoraštį
Marius
6018
taigi prikolas cia, imat ir tikit ;D kas raso i sasiuviny dienorascius ir kas ranka raso ant lapelio byla, ir dar tokiu pat rastu kaip dienorastije ;D
Anonimas
6019
aha taigi parašyta autoivikis...
AnimePsycho
6020
logiškai mastant jiems šiknan įvažiavo
Anonimas
6020
Jei as supratau teisingai. Tai tetukas sudauze savo dukros tik ka pirkta masina, nes ties 4 punktu tusinukas nuslysta, nes matomai atsitiko avarija.
Anonimas
6020
Nesupratau
|

