pas mane kompiuteris buna padetas ant kedes, o ant atloso rubai pagabinti, kad net bijau paliesti :D
Kėdė - "talpina" daugiau drabužių nei spinta
Anonimas
5568
Anonimas
5771
True :D
Anonimas
5842
cia yra pagrindine mano piktumu priezastis su tevais. "Eik kede tvarkyyyyyyyyyyt, vel kalnas rubuuuu!!!!!!!!!!!!!" ;D
Unnecessary
5867
Žiauri tiesa xD
Anonimas
5871
Nu pas man grindys daugiau talpina :D
Anonimas
5875
Kas tiesa tas nemelas
Anonimas
5921
Geras!! : D
Anonimas
5926
Graži kėdė :D
Anonimas
5937
faktas
Anonimas
5938
Kas tiesa tas tiesa
Anonimas
5953
Kaip pirstu i aki;)
Anonimas
5987
va cia tai geras ;D retai kede buna neapkrauta drabuziu ;D
LookAtMe
5996
Tikrai tiesa.. :D
Anonimas
6015
Tiesa :D
Marius
6015
gera mintis :)
gOga
6017
kas tiesa tas tiesa :)
andrukas
6017
+1
Anonimas
6017
"kaip pasodinti 4 blondines ant 1 kėdės? Apversti kėdę aukštyn kojom."
Anonimas
6017
o mam sak kad as keuli :D
Anonimas
6017
nu na :D
Anonimas
6017
Taigi čia ir yra spinta. :D
Anonimas
6017
Faktas!! :D
Anonimas
6017
Stobal
|

