Vyrai ir romantika? - Kartais tai sunkiai suderinama

2011.01.20 axeawe
  • 882
89
vyrai,romantika,balu







Nuotraukos nėra
Anonimas 5093    
pzdc Koresas Lokys:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5098    
Geras
Nuotraukos nėra
Rrrugyte 5448    
Geras geras:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
tavo veidas tapo baltas,kaip subine,nezinanti apie saules idegima;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
lokys;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
apsimysiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
#39 mldc Kebabas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
cia ant notepad?
Rokelisc 5605    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
Koresas? Pribaige :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
senas sitas, is pms ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
#76 valink nx is cia,duchena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
vo čia tai prilaikė bachuriuks ;D Gerulis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
:D ble gerai cia trumia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
iki asaru juokiausi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
Uoj blm luzau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
tooooooooks gerulis pyze! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
vyrai su romantika nesuderinami? tai nedraugaukit su visokiais marozais
Deimut 5636    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Lmoa! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
nevisi buna tokie :P
Nuotraukos nėra
katakomba 5637    
kai kebabas uzvare :D #39 #42 #45
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
:D jobtvaimat :D ekrana apspjoviau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
kai uzstume...:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Eina sikt,prisizwengiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
balu, kas?
koresas lokys mano:D:d:d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
chatas*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
o tai romantika.... charas xD
Nuotraukos nėra
aferisteee 5637    
jau buvo 2 kartus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
retai taip buna, bet sitas prajuokino belenkaip:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
jau buvo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
uztat nereikia iskart uz penio stvert :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Nebutu mauglis.. :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
kokia dar romantika kai kalba eina apie seksa per chat'a?.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
chata ironizuoja dabartinį jaunimą..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Blm cia tai ziauru,.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
18# kodel tu toks be fantazijos?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Ziauru cia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Tekstas geras, gaila kad nepilnas, tačiau demotyvacija niekam tikusi, mano nuomone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
nu pzdc kai lūžau skaitydamas senai taip linksma bebuvo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Gerb. axeawe,
Matote vis delto karma yra :)
Pagarbiai Kebabas
Mr.Gulbius 5638    
Geras textukas :D
Nuotraukos nėra
axeawe 5638    
Atsiprasau, negaliu nieko pasakyt, mat nesu toks protingas kaip jus, sekmes jums ir toliau taip menkinkit kitus :) peace :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Gerb. Demotyvatoriau,
vis dar laukiu kazko protingo.
Gyvenima turiu ir greiciausiai daug idomesni negu Jusu. Matot nekuriu demotyvaciju, tai nuveikiu tikrai daugiau negu jus. O kas man trukdo po sunkios dieneles prisedus prie kompiuteriu paskaityti kas cia interneto platybese vyksta? Ogi niekas.
Lauksiu jusu atsakymo,
Pagarbiai Kebabas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
geras per tris metus nepasidaro i bloga
Nuotraukos nėra
axeawe 5638    
Kebabas get a life, susirask ka idomaus nuveikt be interneto :)
(50-89)
Grįžti į viršų