www.demotyvacija.lt/-keista-1275052.html
Nusivylimas - - ..sakei, kad niekada manęs nepaliksi.. |
Nusivylimas - - ..sakei, kad niekada manęs nepaliksi..
LARIS_M
5633
www.demotyvacija.lt/-keista-1275052.html
Anonimas
5633
apsiverksiu ;((((((((((
Anonimas
5636
#4 RESPECT ;)
kurybingas
5637
Meilė gyvūnams yra gerai, bet kai per daug, ne vietoje ir ne į temą, tada jau užknisa...
Anonimas
5637
Eikit sikt su tokiom demo... Man jau igryso tokios nesamones. Jau verkt?
Anonimas
5637
Pff, neįdomu.
|