Visi skuba - o aš - gyvenu

2010.06.04 spraga
  • 196
14
Visi skuba







Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
#4 Ne visada ir stebetoju malonu buti :)
to demoto: manau reikia ir paskubeti, taciau nereikia persistengti ir bandyti rasti ta viduriuka atsipusti nuo lekimo i nezinia
Unnecessary 5851    
Faina nuotrauka, bei tie žodžiai. Gaila, kad pati negaliu pasakyt, jog "Gyvenu" :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
Ar tik ne nugara į soborą tas "gyventojas" atsirėmęs? :) Aš ten kairėje dažnai pralekiu taip pat skubėdama kaip tie kiti žmogučiai.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
Labai gera foto sitiems zodziams. 5*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
?
paulina 5859    
...?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
palauk suauksi.. :D pažiūrėsiu kaip tada gyvensi..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
Labai geras :) dazniausiai per dienas skubam visi visur suspet bent jau as :) o savaitgaliais gyvenam :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
tokie jau mes,amžinai skubantys ir nepastebantys kaip greitai viskas keičiasi.vienam žmogui diena gali būti labai ilga,nes jis gyvena,kitam trumpa,nes jis skuba.bet ar vienas ir kitas,mato tai ką reikėtų matyti?ar tik vienas kita apkalba ir šnipineja??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
nes tu bedarbis
cloudmaker 5863    
Smagu žiūrėt į skubančius. Čia panašiai kaip būni venintelis negeriantis ir tampi tiesiog stebėtoju :)
Mana 5863    
Super +5
xaoc 5863    
+5
Gusta-Fang 5863    
Geras.
Grįžti į viršų