Invalidai zino savo vieta :)
POLICIJA - Taip mes juos suprantam...
Anonimas
3666
Anonimas
5715
Tai dar cia nieko,kai as laukiau masinoj prie iki ir mentai atsistojo istrizai per dvi neigaliasias vietas
Anonimas
5758
Kad pasitaiko tokių mentų, tai dar nereiškia, kad visi tokie yra ;)
Anonimas
5814
#7 pritariu ;)
Anonimas
5834
nestumk;D
Rolas
5834
mentai gaidziai :D
Anonimas
5855
;D
Anonimas
5859
visi mentai invalidai :D
Anonimas
5863
Na ka,cia juk Lietuva,nieko ipatingo. Siais laikais dauguma policijos pareigunu yra invalidai,profesija ju tokia. Nes ko gero dirbt nemoka normalei taigi telieka patiems lazit taisykles ir istratymus ;D
Mana
5863
#3 Tai as juk ir nesakau kad ju nereikia,jie reikalingi,tik kad #4 debilai,kaip zemiau manes kazkas pasake :D
Anonimas
5863
debilas - tai invalidumo grupe :D mentu daug tokiu....
Anonimas
5863
O jei kas, tai iškart kviečiat tuos invalidus :D
Mana
5863
Jie ne tie fiziskai,kiek moraliskai invalidai
Anonimas
5863
Nezinojau kad policijoje dirba zmones turintis invaliduma, aisq panasu pagal jiu darba.
|

