#5 yra tokių žmonių,kurie su Freddie lygina vieną šių laikų atlikėją ( MIKA )...tiesa,jie abu man žiaaaaauuuuuriai patinka,nes jų dainos ir balsai išskirtiniai...tokių GERŲ atlikėjų yra labai mažai...
Visi jie - Įėjo į interneto istoriją amžiams
Anonimas
4927
Anonimas
5072
Merkuris ne tik į interneto istoriją, bet ir į muzikos. Antro jam prilygstančio balso nėra ir ko gero ilgai nebus.
Anonimas
5244
#1 +111111
Spartasaurus
5244
#1 It's funny because POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO
Anonimas
5244
Obamos boba neblogai atrodo.
Spameris
5244
Ir visi buvo geri, kol 9fagas jų neišniekino, nenužudė ir nepervilko jų lavonų per idiotų mainstreamą.
|

