#5 yra tokių žmonių,kurie su Freddie lygina vieną šių laikų atlikėją ( MIKA )...tiesa,jie abu man žiaaaaauuuuuriai patinka,nes jų dainos ir balsai išskirtiniai...tokių GERŲ atlikėjų yra labai mažai...
Visi jie - Įėjo į interneto istoriją amžiams
Anonimas
4925
Anonimas
5070
Merkuris ne tik į interneto istoriją, bet ir į muzikos. Antro jam prilygstančio balso nėra ir ko gero ilgai nebus.
Anonimas
5242
#1 +111111
Spartasaurus
5242
#1 It's funny because POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO POTATO
Anonimas
5242
Obamos boba neblogai atrodo.
Spameris
5242
Ir visi buvo geri, kol 9fagas jų neišniekino, nenužudė ir nepervilko jų lavonų per idiotų mainstreamą.
|

