wawa wywa
velniop stabdžius - - mes tikime Dievu.
Anonimas
5287
Anonimas
5586
ne visos moterys isisvaizduoja pasekmes kai kurios toesiog myli adrenalina ;]
tristezza
5658
bullshit
Faustino
5678
Nelek greiciau uz savo angela sarga. Adrenalinas daugeliui vyru patinka, bet si demotyvacija irodo, jog mes neisivaizduojame pasekmiu, kaip kad jas isivaizduoja moerys.
Anonimas
5678
failas ne demotyvacija kaip ir visi cinikai netikintis, kad uz juos yra kazkas auksciau. Ujj kada jus visi susideginsit pagaliau, atsibodo jusu tie nevykeliski ir mazvaikiski stumimai ant Dievo (:
Anonimas
5678
Dievo nera
Anonimas
5679
#22 kai nusvaigai tamsta. aiskiai matosi kad vienkes gyvenime nebuvai iskeles iki balancavomo tasko. (arba isvis...)
Anonimas
5679
visai nelogiskas..
Spameris
5679
Jūs biški apie kitus žmones galvokit, gi kažkas turės jus gramdyt nuo šaligatvio, manot faina?
Anonimas
5679
bet gosha ir sake "pagrindinis dalykas mokėti naudotis stabdžiais" ;) taip kad vienokiu ar kitokiu atveju galiniai stabdziai yra tikrai reikalingi vaziuojant ant galinio rato, tik svarbiausia zinoti kada ir kiek ju panaudoti ;)
Anonimas
5679
gigantas >>> deja naudoja ;] kaip manai kodel ant stunt bike'u montuojami rankiniai galiniai stabdziai? O gi tam, kad sedint ant bako, ant vairo, stovint ant vienos kojos tik ant galines sedynes butu galima isvengti perkelimo ;)
Anonimas
5679
#19 ne puse o 98%
povilasq
5679
#19 kaip tai manęs nėra??? :D
Anonimas
5679
as nesakiau kad velnias yra :) Ju abieju nera, kazkas sugalvojo nesamone tokia ir dabar puse pasaulio tuom tiki...
gretagreat28
5679
:D
Anonimas
5679
Ironija :D kad važiuot ant vieno rato pagrindinis dalykas mokėti naudotis stabdžiais :D
Anonimas
5679
o koks jums skirtumas ar jie vazineja ar ne, ne jus ju vietoje nejums sikna ir svila :)
Anonimas
5679
jei tiki tvirtai kodelgi ne:)
Anonimas
5679
+100000000000000000000000000000000000000
Anonimas
5679
#7 +1
Anonimas
5679
kaip tu taip su tavim
Anonimas
5679
4... +1
Anonimas
5679
sudas
Anonimas
5679
#7 :D
Anonimas
5679
DONORAI !! :D
Anonimas
5679
#4 dievop velnia :D jo irgi nera
Anonimas
5679
#4 +1
Anonimas
5679
#4 +1
Anonimas
5679
velniop dieva - jo vistiek nera.
povilasq
5679
#1 gal tiksliau nenuvažiuosi?
Nena
5679
viliojančiai skamba...^^
Anonimas
5679
su tokiu mastymu, jaunimas, toli nenueisi :)
|

