Alkoholizmo - nepragersi... - bet šeimą - paprasta...

2010.12.06 cide
  • 62
6
Alkoholizmo - nepragersi...







Nuotraukos nėra
Anonimas 4922    
kas čia per kodai?
Spameris 5679    
Autorius biški irgi išgėręs matyt buvo, sunkiai suregzt mintį sekėsi.
gretagreat28 5679    
Teisybe ://
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
#2 Tai parsivesk...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
O ble! Cia gi mana tvuks ant saligatve mieg! Arrgghh parazits antra para namuo neparein!
Vaikinas 5679    
Gerulle sita.
Grįžti į viršų