Mane tai nervina, kai žmonės sako " aš nevalgysiu mėsos, nes man gaila gyvūnų " , šiaip gyvuliai yra skirti valgymui, o ne pasigrožėjimu ar auginimu. Tokia yra tiesa...
Vegetarai - Jie neturi jausmų
Anonimas
4965
Anonimas
5225
#4 like
Anonimas
5281
nrml;p
Cypa
5384
nejaugi tik vegetarai vaisius valgo???
Anonimas
5384
Šiaip paveiksliuke tai pavaizduota apelsinės neištikimybė apelsinui. Prie ko čia vegetarai chui znajet
Anonimas
5384
koks skirtumas, pats žmogus renkasi. Kitas galbūt liks forever virgin, nes bus biblijos addict'as.
Anonimas
5384
Hey apple!
Rocknroll
5385
nu ir ziaurus! Kart tokius!
|

