#5 vau kaip tuviską matai ;OO
Vaizduotė - Ar matai tą patį, ką matau ir aš?
Fanatikeee
5537
Anonimas
5608
nes ji teršia simpsonų gera vardą : D
Anonimas
5608
debilė
Anonimas
5617
Visiškai pritariu! #5
kamile
5810
Anonimas
5843
:D geras :D
Anonimas
5853
matau xD~
Anonimas
5868
ziauri nx
Anonimas
5885
O JAP BUTENT TAI xD MES MATOM TAI KA NORIM MATYT BETSITOJ NUOTRAUKOM NIEKO KITO IR NEINA PAMATYTI xD...................HOUMERIS NEPATENKINTAS O BARTAS KAIFUOJAxD
Kristea
5891
Žiauriai xD
Gusta-Fang
5893
#14 Pritariu ;D
MeDiN
5899
PhotoShoperis ;)
Robinis
5899
#5 why ? just dont give a fuck..
Anonimas
5900
Malailietos tiesiog negali patiket , kag Houmeris neistikimas mardzei
Anonimas
5900
GangBang
Anonimas
5900
Stuma pana :D :D
Anonimas
5900
s
Anonimas
5900
beto nuo foto blykstes matytusi ryskus seselis tos panos.... jauciu kad sita foto is studentu vakareliu, o ji gere alu is backutes :D
Anonimas
5900
na tada ji kazkokioj kitoj aplinkoj stovejo tokia poza :D
Anonimas
5900
Kad net nuotraukos ir fono kokybe skiriasi.
Anonimas
5900
#5 na aš ne specialistas, bet nesu matęs, kad nuo žmogaus odos, ar nuo rūbų blykstė atsispindėtų kaip nuo tokio reklaminio kartono. Nepagalvojat, kad čia tiesiog mergina kuri turi gerą humoro jausmą?
Anonimas
5900
ne, nieko nematau
Anonimas
5900
fake... foto blykste apsviete tik homery ir siena, jos - NE. plaukai pablurinti ties ranka, nes neisejo iskirpt. Nuotrauku kokybe panasi, sudaro yspudy kad tas pats, bet seseliai neatitinka
Robinis
5900
nu aisku kokia jau ten merga :D
Anonimas
5900
tai ble, o ka ji cia daugiau gali daryt...
Anonimas
5901
tai gerai kad ne abu is galo tvarko x)
Anonimas
5901
ją p*sa Homeris, o ji čiulpia Bartui?
|

