Vaikai - Jie tik nori padėti

2010.03.27 giedriuxxx
  • 235
12
Vaikai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
#11 Tu esi durnius , jei nori ismokt anglu kalba , tai eik i mokykla , o ne laipiuok per demo ir ieskokis isverstu i anglu kalba ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
motyvuoja neuzsikalbeti telefonu :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
#10 tai geria kad vercia gal kurie nemoka anglu durniau
Nuotraukos nėra
kamile 5809    

Kids - They just want to help...
Gusta-Fang 5874    
Gera demo..
Veee 5890    
Man yra taip buve, kai buvau maza ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
sweet ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
Tikrai miela, juk vaikų norai geri, ne tokie, kokie dažniausiai būna paauglių. Bet kartais ir mažyliai nori paišdykauti, o tada tai jau tėvai kentės dėl sienų.. Ar kokių baldų..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
As daznai mamai is rusio uogiene nesdavau. Pasisekdavo is kokio trecio karto, nes maziausiai karta stiklainiukas istiksdavo ant grindu :D

Ir vistiek leisdavo kita karta eit :))
giedriuxxx 5933    
pz sita demo pries 3saw ikeliau db tik patvirtino :D geras :D
wwestas 5934    
Na taip, nori padėti... O skaudžiausia būna tai, kad ta pagalba ne tik, kad nebūna įvertinta, bet ant tavęs dar ir pyksta už gerus norus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
ir kai pagalvoji kaip gali paskui pykt ant ju
Grįžti į viršų