Mes vyrai visados busim nuostabus tik moteris susensta
Santuoka - Prieš ir Po
Anonimas
5223
mirab
5805
Anonimas
5833
O vyrai tai jau tipo visą gyvenymą tokie pat nuostabūs pasilieka :D
Anonimas
5839
esmė tame, kad vyrai veda moterį ir tada pradeda dar labiau pavydėt ir kelt pavydo scenas, kad į ją tokią gražią, liekną ir pasidažiusią žiūri visi aplinkiniai vyrai... ir ką jai belieka daryt...juolab kad vyrai visad gydo galvą" tu man graži visokia"
Anonimas
5862
kas isbalo? isivaizduojat kame kalba? tame kad pries santuoka viskas zjbs, po santuokos MIRTIS
Anonimas
5882
kaip ziauriai xD
Anonimas
5894
o kad isbaaalo
Nova
5895
#12 O savęs neužjaustum jei butum ta mergina :)?
Anonimas
5895
argi taip is tikruju buna? nes jei taip, tai uzjauciu vyrus :D
Anonimas
5900
kunfu jei nebutu uzstates tai neisstoretu taip. po nestumo moteris gauna papildomu kilogramu :)
Anonimas
5902
Butu dagiau papises, gal ir neistoretu taip
Anonimas
5905
rofl xD geras xD 5/5
Anonimas
5909
na tai zauru,tas
Anonimas
5923
#6 juoda spalva tiesiog paslepia
Turbosraige
5925
Ant juoko pasakysiu, kad fail - apatineje nuotraukoje mergina visai be papu, nors ir stambi. Virsutineje, kaip matot, papai miniatiuriniai vis delto yra. Butu isauge, jei jau taip :D bet nesikabineju...
Anonimas
5929
2 foto tai jos ranka kaip mano koja:D
Anonimas
5929
gal kas galit atsiust i email. plyz [email protected]
J0keris
5932
Omg:(
Anonimas
5932
ziauru..
ego
5934
yra tiesos.. :)
|

