#10 :D :D :D
Unikalumas - vien dėl to, kad tu unikalus, nereiškia, kad esi naudingas
Gusta-Fang
5812
Anonimas
5829
#10 Kas tiesa, tas ne melas :D
Anonimas
5829
gumbas, čia tai prajuokinai ;D užvarei gerai ant savo žmonelės :))
Modestas.
5829
man tai nlb
Anonimas
5829
labai geras sitas :D
Anonimas
5829
Pritariu šitai minčiai . Mano žmona irgi unikali ir niekam tikusi.
Anonimas
5829
Tai bent jau komentaruose parasyk ,kad isverstas.
Anonimas
5829
Jei esi unikalus , vadinasi esi nenaudingas sistemai
Anonimas
5829
debile
Anonimas
5829
Sitas jau buvo debile
Buddy_Aces
5829
#3 tai kam sitai zemeliai tave nesiot jai is taves naudos nera? kam tau ta gyvybe suteikta? siaip dura stumt?
Anonimas
5830
#3 Nori tu to ar ne vistiek kažkuria prasme esi naudingas.
Anonimas
5830
O ar reikia būti naudingu? :) Nauda kitiems, oi blemba, koks laimėjimas...
Anonimas
5830
buvo jau šita demo bent kelius kartus berots...
Anonimas
5830
Va atkirtis visiem tiem kurie nori buti unikalus, pankai ir kiti panasaus likimo zmones..^^
|

