Ar tikrai? - FIFA prieš rasizmą.

2010.07.12 Anonimas
  • 94
63
Ar tikrai?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
Kol kas teradau tik vieną protingą komentarą. :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
nu jo nusigaravo...vapse apie fule nedekit,nes matos kad nesuprantat nk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
yra nigerija ir nigeris. tokios dvi salys vakaru afrikoje. ir dar teka upe nigeris ten pat. lochai jus, nedadarytos kaliauses.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
ka cia jau verst kaj puse lietuviskai nesupranta:)
Nuotraukos nėra
kamile 5820    

Are you sure? - that FIFA is against racism?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Nigeria vs Germany
Nig-Ger
nigger
Monta 5822    
#55 :D ne nu bet sitas pranoksta visus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
ne nu jus geri, jau kokius 5 kartus aiskino kaip ta demotyvacija iskaityt, ir jau koks 5 wis is naujo sugalwoja kokia nesamone :)
Nuotraukos nėra
helldude 5822    
nigeriai pries geriecius tipo?
Monta 5826    
Ai cia sitaip :) geras sutapimas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
#52 o tu mantai kad yra ir NIG ir yra dar GER pabandyk tuos du zozdius sudet..
Monta 5826    
Ir ka ? Nigerija- paprasta salis! Jeigu zodzio saknis "NIG" tai jau viskas bl iskart "NIGERIS" "NEGRAS" ane ???? Tiesiog netikus motyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
ko jus gilinatės?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
Tai nx čia kapstosi po praeity kai jau net 2010 FIFA pasibaigusi... gal tada tiek nekovojo prieš rasizmą nes ne Afrikoj vyko... #49
Bet aišku visada atsiranda bukapročių kuriems labai juokinga. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
Tai gali but ir ne 2010 FIFA #47
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
nigeris galima sakyt negr*s negalima :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
Čia net ne 2010 FIFA... net švieslentė ne tos spalvos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
durnių durniai komentuoja
n3xt 5829    
pieva.
Spameris 5829    
Nx Lietuvoj rodyt kažkokias Nigeris - Vokietija? Ir jei jau toks įsitikinęs tai kada rodė kažin?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
#35 kaip ble nerode... ka tu cia pezi.. #36 pabandk lietuvoj studijuojanciam juodaodziui pasakyt NIGER..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
#8 paskaitot sita komentara ir viskas aisku del tos veliavos bus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
#40 tai, kad čia Nigerio vėliava, o ne Indijos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
tai kad cia Indijos veliava, o ne nigerijos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
jau cia kartais taip nusisnekat su savo demotyvacija kad nei juoktis nei verkt , atrodo iesko kur prisikabint cia,
Spameris 5829    
Nu tai tame ir esmė kad padėtis be išeities ir baigtas kriukis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
...gerai kaip kitaip parasyti jei eina tokia eiles tvarka?..nesamone
Propoganda 5829    
Jeigu ka, zodis niger yra izeidimas TIK Amerikoje, nes jie ten ant tiek susimaste su savo politkorektiskumu, kad is vieno neatsargiai pasakyto zodzio i ju adresa, gali tau kainuoti net kelis tustancius doleriu. Afrikoje zodis niger nera izeidimas.
Spameris 5829    
Tiesą sakant Lietuvoj net nerodė šitų rungtynių, išvis neaišku ar tokios buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
sutapimas, bet manes tai visiskai nedomino kai ziurejau runktynes, o cia matau komentatoriu yra kurie tuo lb l bsusidomejo ir nesuprantu del ko hmm....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
Jo čia gerai pastebėjo.Myliu tokius žmones. Ir tavo komentaras eigu butu parase ger - nig butu istikro apkaltinti uz diskriminacija kad ne juodziu komanda pirmiau parasyta :D
TIESA xD
Spameris 5829    
Looooooochai, Nigeris (šalis) angliškai "Niger", Nigeris (juoduko įžeidimas) - "nigger", o čia iš NIG ir GER susidaro NIGGER. Nežinau kaip aiškiau dar jums paaiškint, asilai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
absoliuti nesąmonė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
Juk valstybė tokia yra pavadinimu Nigeris ir čia vėliava jos.. Vaikų čia rimtai prisirenka ir svaigsta visi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
#14 Nigerijos gyventojas - Nigerietis, išminčiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
jeigu butu parase ger - nig butu istikro apkaltinti uz diskriminacija kad ne juodziu komanda pirmiau parasyta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
arba as nesupratau, arba autorius tesiog nekencia juodauodziu, t.y. yra rasistas.
Nig+ger = nigger. ir kas toliau?
Tie zmonies kurie jokiasi... is ko jus jokiates?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
nig-ger :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
hahahahaa kaip juokinga hahahahahahaha... pizdiec durneliai..... rimtai blt debilai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
neblogas sutapimas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
cia zaidimas ? ar real fule ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
tas geras naniet! :D
MURKUTIS 5830    
Nigga 4 life
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
geras. durneliai, pabaikit skaityti NIG-GER! sujunkit, einšteinai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
#17 Jei baltasis juos taip pavadina, tai jie nevisada pyksta :) ziurint kaip tu ji pavadini, kokiomis aplinkybemis :)
Modestas. 5830    
ir kas cia tokio?
Buddy_Aces 5830    
#14 zinoma neiziedziantis, jie save sitaip vadina kas 10 sekundziu, pyksta tik kai baltasis juos taip pavadina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
nesamone ..
Spameris 5830    
Čia tikrai geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
o iš esmės jei kinijos gyventojai kinai, tai nigerijos gyventojai yra nigeriai. nelabai suklystume ir kitus juodukus taip pavadinę... išeina, kad nigeris - teisėtas ir nk neįžeidžiatis žodis.
(50-63)
Grįžti į viršų