Tik 5 Lt.. - O nuotykiai verti milijono!

2010.11.12 Frawd
  • 373
60
vynas,alkoholikai,vyciokas,nebegersiu,party, saika







Nuotraukos nėra
Anonimas 5299    
tik 3 d-light...
Nuotraukos nėra
SlimShady 5370    
aina nx pigus vynas po paskutinio gerimo nenoriu net pagalvot apie ji :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
Kokie 5lt? Norfoj už 3,79lt!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
Upoksnis uz tris septym devynis norfoj!
Mr.Gulbius 5559    
Myžalas blet :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Upoksnis best :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
karta negailėjau. Vapsie vaikis gal trylikos buvau nieko neismaniau apie alkoholį tai ir sakau draugui man to pigesnio ; D atsimenu einu kažkur, dainuoju, mašinos šviesos, tada atsigulu į lovą. ryte man paaiškino kad apvėmiau visus namus... po to karto vyno negeriau du metus ; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
upoksnis da geras ':D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
zviegiau kai perskaiciau nes nuo situ gerimu ypac nuo silelis tai nusirauni belenkaip :D
Nuotraukos nėra
Sanli 5695    
siaip menu kai pazistamas sako: panos, turiu lt kortelej, varom svesti! nuejom, issirinkom kiekvienas po alaus, tada pasirodo kortelej lt neuztenka.. nuraudes toks: tai gal sueis si karta "artoju"?.. tokio sudo gyvenime nesu gerusi ;D
Nuotraukos nėra
Sanli 5695    
#24 :)
Nuotraukos nėra
prikolas 5697    
as patyres jau:D
Nuotraukos nėra
demoxxx 5697    
vat čia tai teisybe :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
TIKRA TIESA!!!!!!! gera demo ! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
VISIOKAS!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Vynelis! Kai saibu truksta ir sito dinamito uzragaujam :D Rojus skaniausias sjp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
kokie cia nuotykiai prigeri atima kojas ir nieko nepameni, nesveiki nuotykiai, neuzskaitau tokiu nuotykiu :D :D
boxer564 5698    
O pz :D nuo situ nepastovejau ;D paskuj atibudau pas bica ryte 10 km nuo siauliu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
Uzmirsot Nemuno Vingiai, Svogeriu :D
Nuotraukos nėra
narkodeal 5699    
geriausias yra labanakt kur etiketė su menuliu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
tai kaip tu kitaip rasytum #39
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
cia ka, jau ir valkatos interneta isigijo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
whahahaahaha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
Po tokjo wyno nuotykiai garantuoti.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
nuo sitokio vyno smagiau nei nuo alaus pusles :D
Nuotraukos nėra
Jucci 5699    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
tautinis tik 4lt ir nuotykis vertas milijono :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
#32 Vo! snekoriai best.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
Geriausia tai nx snekoriu alaus nusiperki uz 4.90 ir zjbs. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
o paskiau gydymo sąnanaudos, vat žiūrėsim kiek ar 5lt ar 500000lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
Kai geras;D rusiniu wynu pristate;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
geriausias yra pirklio raudonasis, nei 5lt nekainuoja :D o pasekmes jauciamos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
"Artoju" irgi neblogas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
dar monikutes naktys neblogai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
aš šampės vakar už 4lt nusipirkau... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
"kablys" neblogas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
gaila žmonių, kurie nuotykius tik su alkoholiu patiria : )
Rocknroll 5700    
per daug save tausoju kad toki sudo gabala gerciau
gretagreat28 5700    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
prasidejo geriausio rasalo rinkimai ziuriu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
Nera "Monikutes vasaros" ?! Nuodeme.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
trys malunai geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
Kur Agdamas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
"Klumpės" ir "Upokšnis" geri ir kainuoja vpš 3lt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
"Trys malūnai" patys geriausi, "Arimų" kaip sugedusi braškių uogienė. :D O "Agadam" - baidyklė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
Beveik visus lietuviskus isragaves, bent jau kiek Rimi ir Maximoj yra.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
Isgeriu ir einu pas bernu. geras
garbane 5701    
#12 čia tik tu vienas toks genijus :D
o be to kas čia yra buteliuose?vynas?
Nuotraukos nėra
TerksTerksT 5701    
Prigeri uz 5 lt ir paskui pridarai nesamoniu ir moki visa gyvenima milijonu litu,nes sudauzei kokia masina ar apmyzai ta ka nereikia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
"Inkaras". Išgeri ir traukia prie žemės.
(50-60)
Grįžti į viršų