Geras
Įpročiai - Nesikeičia
Anonimas
5209
Chimera.
5700
Maciau tokia pacia foto tik su baltu pulteliu tai manau photoshopas bet geras vistiek :D
Anonimas
5701
zveris:D nuzudei:D
Anonimas
5701
pasidaryk sau veida su savo mylimu fotosopu
Anonimas
5701
Tarp kitko. Manot sunku tokia nuotrauka su photoshopu padaryti? : )) keliu minuciu darbas, jeigu turi reikalingas nuotraukas ir mylima photoshopa. Kas be ko, nors biski patirties - viskas ko reikia;]]
Anonimas
5702
Gal ir photoshop. Bet tiktais tam, kad rutuliuką apibrėžtų :D
Ga.
5702
koks tau cia photoshop ?;D
Anonimas
5702
photoshop
Anonimas
5702
Hhaaha
Atomaz
5703
Nolife zmogus :D
Anonimas
5703
#10 Taikliai pasakyta :D
Anonimas
5703
#5 nu geriau gertu visa savaite ,o po to verktu kad pinigu ir darbo neturi ...
Anonimas
5703
mldc
Anonimas
5703
Fifa 2011 grajina ant xbox'o ciuvs
Anonimas
5703
Mafukaz ne tik Xbox'ui leidzia Angle nx
Anonimas
5703
#3 paliubomu pats noliferis yra :D
Anonimas
5703
Lietuviai?! abejoju ar Xbox'ui pinigus leistu
chuck.norris
5703
#3 Apie save kalbi? Kiekvienoj demotyvacijoj ščirai komentuojantis:\
Rocknroll
5703
Noliferis neskiriantis virtualios realybes nuo realybes cia blogiau buti negali
Anonimas
5703
cia turbut lietuvis. ;D
bbaxas
5703
neblogas :D
|

