Teksto suvokimo užduotys - Neišgėręs nesuprasi...

2011.01.11 rodbandas
  • 696
73
Teksto suvokimo užduotys







Nuotraukos nėra
Anonimas 3589    
Čia rašoma apie gamtos (realybės/tikrovės) santykį su žmogumi, jo veiksmais. Tik šį tekstą reiktų išjaust, o ne protu suvokt. Deja nedaugelis tai gali padaryt. Tiems, kurie negali - įsivaizduokit, kad gyvenat kosmose ir jis yra beribis viskame kame. Tame kosmose yra planeta Žemė. Mes gyvename toje planetoje. Ir kiekvieną dieną mes vaikštome po kosmosą eidami į darbus ar mokyklas. Taigi tai tikrų tikriausias kosmosas. Be ribų. Įsivaizduokit "be ribų" posakio reikšmę. Ir pabandykit dar kartą perskaityt. Tik šįkart viską suvokdami be ribų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 3951    
Cia jau tolygu Bruzo poezijai... :D Bet tai vapse nesamone,kazkas isanalizuoja kurini taip,kaip tu skersai ir isilgai perskaites niekad neanalizuotum...Pvz,"Dedes ir dedienes",istorija aiski-vaikinas mylejo mergina,bet buvo brolio tarnas ir islaikytinis,todel nedriso jos vesti,o ta buvo tevo istekinta uz itakingo senio,ir viskas baigesi tuo,kad Mykoliukas buvo isdurtas savo lepintu brolvaikiu ir ardamas zeme nei is sio nei is to muse jaucius,o Severiute tapo nasle ir pasigere...O analizese dar aiskina,koks tas Mykoliukas"teisingas lietuvis",tipo"kuklumas zmogu puosia",dar kazkokias nesamones apie zmogaus ir gamtos rysi sapalioja,nors ten tik antraplanis dalykas,gal daugiau del grozio,ir tai,man ten kaip tik tie poelgiai atrodo kaip priestaravimas gamtai(t.y.abipusiams jausmams,abipusei traukai ir t.t.)...Jau kai ten ismasto,tai pzdc... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4058    
O kur užduotys???
Nuotraukos nėra
Anonimas 4856    
#67 LOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5034    
Spėju, knygą rašė lenkas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5041    
Gamtinis... Galima butu pagalvot, kad aprasoma kazko sudetis - t.y. naturalus, gamtinis, sidabrinis. Bet kaip suprasti, kad kalba yra gamtiska? Ta prasme, kilusi is gamtos, kaip evoliucija nuo gegutes kukavimo iki zmoniu kalbos? Ar kalba tinkama aprasyti gamtai del jos priebalsiu ir balsiu strukturos, kuri panasi i tuos girdimus gamtoj? Ar tiesiog semantiskai gamtos tema daznai dominuoja tekstuose... Visa pastraipa kazkokia kvaila. Daug mandru zodziu, bet mazai prasmes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5225    
Milda, yra dalyku kuriuos supranta tik vaikai - kaledu senis, pokemonai, sitas tekstas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5272    
8 klasej mokaus ir nesuprantu ko cia galima nesuprast...
TheDemotivator 5311    
Jo. anglu, rusu, matematika ir istorija kartu sudetos yra lengviau, nei teksto suvokimas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5317    
KOSMOSAS , NERA TARPO ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5331    
čia 12klases teksto suvokimas :D paskutini karta sita ir rasem :D visa klase is sito zvengem :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
Mano buvusi Lt mokytoja tokia sakinio struktūra kalbėdavo, tai čia ieko keisto, nes ten net nesuprasdavai ką pasakyt ji nori ;D
Nuotraukos nėra
sasafeda 5556    
kaip uzknisa texto suvokimas, isvis lietuviu nekenciu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
fatawak?!
Spunkyz 5576    
vatafak ;D
Fanatikeee 5581    
nieko nesuprantu :D kelintos čia klasės?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
WTF o.O???? Absoliučiai nieko nesupratau. Eiliniai teksto suvokimų skiedalai, tik šitie dar žiauresni....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Pagal piesinius panasu, kad ne tik isgerus suprasi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
Kosmosas.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
kalba kalba kalbą uz kalbantįjį... irgi iš teksto suvokimų operos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
stopudowai taip ir yra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
Kosmosas. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
Autorius kalba, užvartojęs kažko gamtiško.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
Turbūt dar nestudinat ir neturejot filosofijos:-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
Suprasti ką norėta pasakyti gal ir nesunku. Bet pasakyti ir suprasti kam šitaip nusikalbėti, kai galima viską pasakyti dviem žodžiais, reikia talento ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
wtf
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
Zemaite ruke zole!!!! Bet ko apsivartoje ta teksta rase, tai net baisu pagalvot...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
nužudė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
Čia baisiau ir už filosofijos įvadą.. Ir šiaip teksto suvokimas, tai tai kažkieno pažiūrų kitam kišimas per prievartą. Etnocentrizmas literatūroje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
uj blemba :D pribaige :D (rofl)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
Jie žodis ....čia reikštu ten....tai ar šuo reikštu katė....?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
KoSmOsAs
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
Visi tie "menininkai" mano nuomone serga kokia nors psichine liga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
Palauk kol Macerni reiks interpretuot :D cia tai dar niekas palyginus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
Pamenu sita Daujotaites teksta.. Tokiam vien isgert neuztenka.... ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
nei is sto nei is sio kosmosas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
#15 Tai paaiskink man kas cia parasyta logikos genijau tu
Nuotraukos nėra
KeepCalm 5644    
JAU BUVO ŠITA DEMO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
Stopudovai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
aiškiai parašyta juk, KOSMOSAS ;D
Nuotraukos nėra
infix 5644    
Sudas ne demo...As isgeres ir vistiek nesuprantu.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
kas per blt.................
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
kosmosas. krc :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
Kaip buvo parašyta: KOSMOSAS
Kord 5645    
Nera cia jokio vejo, bet 10-12 klases mokiniams manau dar tikrai per sunku tokius skaityti,o ypac kai neturi gerai isvystytos logikos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
#25 dabar pripisęs :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
autorius egidijus? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
Ko cia nesuprast? Viskas aiskiai parasyta. Reikia isiskaityt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
cia ir isgeres manau nesuprastum....
(50-73)
Grįžti į viršų