Musu mokytoja myli bybius :D
Mokytoja - moteris, kadaise maniusi, jog myli vaikus.
Anonimas
5548
Anonimas
5638
gera fotke :D
Anonimas
5639
Kotukų tm
KatKol
5639
Reikia but tokia griezta ir teisinga mokytoja, kad per pamces bijotu net cyptelti :D:D:D:D:D
Anonimas
5640
nepavydziui mokytojom ju darbo... nervai paeitu greit man, o vistiek, kai vaikai buvom visaip keikdavom, kad va ta britkybe uzdave ta ir ta :D
ppeliukas
5640
DUJU GAVO I AKIS MATOMAI :?
Anonimas
5640
bet kai buna jau devintokai, desimtokai kad tos nesamones ir baisios mokytojos zino kad greit viskas baigsis ir ateis kiti devintokai, desimtokai...
Anonimas
5640
nesvarbu kad ft maziukai pradinukai, pati esme kad kencia , istiesu tai visu amziu vaikai daro nesamonees tik su metais jos baiseja
Yomas
5640
Baisu prisiminus pradinea :D
Lukasas
5640
Taigi čia pradinukai.Nežinau mokytojų,kad mokytų 1-7 klasių mokinius (pagal #1).Jom visada tenka kankintis su tokiais.
Anonimas
5641
Nu nuo tokiu vaiku kurie islinde pro kabineto duris tikrai mokytojai dar nekencia... ju visi dziaugsmai baigiasi kai ateina kokie sestokai ir septintokai ar vyresni... va tada jau nervai paslija joms...
|

