Sunkus gyvenimas - Norvegijos kalėjimuose...

2016.01.26 vnz3
  • 25
11
norvegija,kalejimai






Jonatanas885 3801    
:D

Nuotraukos nėra
Anonimas 3801    
#9 apsišaukeli,kas tu per vienas kad taip gerai viska žinai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 3802    
Jūs nebegaruokit apie tokius norges lagerius. Nebepjaukit gerai. Visu pirma kol Norvegai turėjo juos buvo tipiski Euro ir Sengeno standartus atitinkantys kalejimai. Antra Norvegai nebekalina žmoniu pačioje Norvegijoje nuomojami kalejimai Danijoje arba Olandijoje nepamenu nes ju teigimu tai kainuos pigiau. Atsigaukit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 3802    
#1 nebūk nusikaltėlis ir nereikės skylėj sėdėt... o jei jau padarei kažką negero, vadinasi pats pasirinkai sėdėt skylėj...
Nuotraukos nėra
Anonimas 3803    
Saibos pas turciu visos svarios ar nelabai? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 3803    
#5 todėl ir sėdi kalėjime, negali išeit kada nori. Ir kas čia blogo, kad jie gauna su xbox palošt ir tv pažiūrėt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 3803    
#4 jie padugnės, žemiau šūdo, dėl savo pasirinkto gyvenimo būdo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 3803    
#2 kodėl, jie irgi žmonės
naujokas1 3803    
Ne tas žodis siaubingas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 3803    
#1 tas yra blogo,kad nusikalteliai neturi taip prabangiai gyventi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 3803    
Ir kas čia blogo? Aš būčiau nusikaltėlis irgi nenorėčiau kokioj skylėj lindėt.
Grįžti į viršų