tiesiog vaikiskos nesamones :)
Skirtumai - tarp BMW ir MB vairuotojų
Anonimas
3782
Anonimas
3793
Kodel laikrodis ant marskiniu?
Anonimas
3797
Eikit, bmw yra gera masina, mb irgi gera, paziurekit i naujus modelius, pasaka ne masinos, o jus cia stumiat, tiesiog pamirskit tas kregzdes ir visokius senolius, ziurekit ir naujas ir nustokit garbint vienos markes masinas, pavaziuokit su kitom, ojjj, pasikeis nuomone is kart.
Anonimas
3803
#1 Žmogau... Atsigauk.
Jonatanas885
3803
:D
Anonimas
3804
savaites demotyvacija ? wtf. but why ?
Anonimas
3804
Kvailas palyginimas. Toks marozas vairuoja maximum 15 metu BMW. O vyras desineje - nauja ar apynauji mersa
Anonimas
3804
#4 tave reikia priverstinai gydyt, kol dar stotelėje ko nors neištaškei. Esi grynai tipinis anekdotinis bmw vairuotojas.
Anonimas
3804
#4 Tavo ziniai cinkuoti opeliai puna maziau uz naujus bambalius ar tus pacius mersus
Anonimas
3804
#3 Nebesvaik tu gal pats cj opeli supuvusi vairuoji
Anonimas
3804
jau geriau mersas negu tos baleikos su bmw zenkliuku. nieko gero is ju irgi
Anonimas
3804
#1 Reikia keisti MB kas puse metu, nes supuna????? KA rukai?? As irgi noriu..
Anonimas
3804
is dalies tiesa, nes mersai buna brangesni, daugiau kuro ryja ir seip reik kas puse metu juos keisti nes supuna, tai to pasekoje reik buti turtuoliu
|


