Su amžiumi - verkiame vis tyliau...

2011.03.19 reedaas
  • 206
34
amzius,verkti,tyliai,zmones,senute,moteris,vaikas,naujagimis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5095    
#27 Tipinis interneto šunsnukis...
Nuotraukos nėra
Ariel 5572    
Pati kūno kalba yra mažiau pastebimesnė netik liūdesys (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
#31 buvo
Ok ok, kam reikia rasyti buvo? juk demotyvacijos niekas jau nebeisims...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
dar b.l pakartokit 412 kartus "buvo" ir bus fantastika
Usagi 5575    
"puukis4, nenori gyvenimo normalaus susirast? nes kai vien sedi prie pc ir emotyvaciju komentarus komentuoji, tai zinok apgailetinai atrodai... "

povilasq, lyg pats dabar to nedarai ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFAG.....................
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
cry me a river
puukis4 5576    
#24 dar vienas man aiškina. :D o man giliai px , ką man sakot . noriu ir komentuoju , ir tai mano reikalas . mažiau aiškinkit .:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
pakartosiu;D BUVO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
pz as valgiau....... nu i nx subritkino foto
povilasq 5576    
puukis4, nenori gyvenimo normalaus susirast? nes kai vien sedi prie pc ir emotyvaciju komentarus komentuoji, tai zinok apgailetinai atrodai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Buvo...
Nuotraukos nėra
Marama 5576    
Tai dusk! ;D
puukis4 5576    
tavęs niekas nekalbino . :) ir aplamai nei man čia įdomų klausytis nei ką , pasakiau , aš " tipo " o ne tau .:))) padustam geriau .:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Tai tu nesikabinėk prie kitų tada. Taip jau būna, jei kabinėsies prie kitų, kas nors kabinėsis prie tavęs.
puukis4 5576    
O čia dabar pasidarys čhatas , stumyklos susirinks ir pradės stumt ? Bent nejuokintum .:) nereikia kabintis prie mano klaidų ir tada kalbėsim kitaip .:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Būtų visai gerai išmokti mandagiai kalbėt su žmonėm, kurių nepažįsti, nemanai? :)
puukis4 5576    
oj, nu klaidą padariau , tu tai vpš neprisipisinėk . :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
"garsei". Tai kas čia kvailė, ką? ;)
puukis4 5576    
#12 oj, oj . nedomina čia . jei esi pats / pati kvailė, tai nesireišk bent garsei .:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
bl rimtai neužkniskit su tais "buvo". koks skirtumas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUVVVVVVooooooooooooooooooooooo!!!
povilasq 5576    
#6 gerai kad reta tokiu retu kaip tu...
Tipo 5576    
#9 aš bent pasižiūru ne kaip tu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
buvo bl
puukis4 5576    
#6 pažiūrėk į save. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
BUVO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
vyrai neverkia!
Tipo 5576    
Kvailys kas rašo "buvo" kaip koks durneliu neišprusimas....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
ir? o aš nemačiau ir man nebuvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
O aš pirmą kart matau. Tad GTFO.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
buvoooooo
puukis4 5576    
buuuuvo .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
bbbbuuuuuuvvvvvooooooo
Grįžti į viršų