Sraigtasparnių pakilimo takas.. - bet ką ten veikia pingvinas??

2010.08.02 Anonimas
  • 54
30
sraigtasparnis,pingvinas,moterys,wtf







naujokas1 3099    
Klausimas visai vietoj...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5398    
nuo kada sraigtasparniui reikia pakilimo tako?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
Kaip tai ką jis ten veikia... O tai kaip jūs manot, kad sraigtasparnio pilotas bus? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
koks pingvinas? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
pingvinas tai pingvinas..o ka sitos ciuvaskes cia veikia??? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
manroc tie straigtasparniai apache vadinas, o apache tai an linuxo veik gi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
#24 kovalski uzkaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
Photoshopas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
#23 :D ten Kovalskis, is Madagaskaro.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
Ka veikia pingvinas? O kaip jusu manymu, kas pilotuos?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
Vat butent kad ne bobose ir buvo esme, nes visi ten ir ziuri. O esme pingvine ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
cia esme buvo mergos..matau visi apie pingvinus sneka, nu nepagavot jauciu esmes, visvien gera pic\;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Tas pingvinas daznai kariuomenej buna, tiksliai nezinau kurioj cia sali, bet man atrodo jog ne Amerikoj kazkokio kitoj.. Tas pingvinas yra tos kariuomenes simbolis, ir jis ten visada vaiksto :))) stai jum ir atsakiau i klausima ka ten veikia pingvinas... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
man atrodo pingvinas pas bobas tas pats kas pas bičus gaidys, bet negarantuoju, gal kas žino?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
koks skirtumas is amirikieciu ar is kitu bibizino kokius varbu juokinga ir tiek ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Bet tai koks tolkas pizdint įdėjas iš Amerikonų?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
koks trilitrinis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
aj va pingvinas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
koks pingvinas ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Patinka man tokios demotyvacijos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
kol nepaskaiciau to kas parasyta po foto, tai to pingvino nemaciau ;D
Nuotraukos nėra
varnius 5807    
#6
cia ir esme, genijau
cucu 5807    
o cia kas yra nekeisto? xD
Paulius93 5807    
#5 Aš to paties norėjau paklausti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
o ka ten veikia moterys? :O
Apsiverkit 5808    
pingvinas lakunas ;p
Gusta-Fang 5808    
;D #2 Siame puslapyje yra keliami netik demotyvatoriai. Juk reikia konors linksmo;) Nes tas gruzas irgi nervina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
ir kaip demotyvuoja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
:D
Grįžti į viršų