kad ji grazi.. paleisk plaukus, nuimk akinius, pats apaksi.. Tik laab ijauni berniukai neizvelgia tikrojo mergaiciu grozio..
Negraži mergiotė - visada juoksis iš tavo pokštų.
Anonimas
5085
DEMOgasras
5328
Cia... Vyras?
Anonimas
5330
SToRULE VALENTINA..........
Anonimas
5806
siaip ji yra grazi. cia nuotrauka is serialo, taip, kad nepradekit su tom savo kalbom `jei ji pasikeistu, gal butu nieko` arba `fuu kokia baisi, tikriausiai gyvenima bx netures`. cia as kalbu konkreciai apie ja. o pati demo, tai gera
Anonimas
5806
Užneša man į raimondėlį iš senos,lietuviškos humoro laidos. x.D
Anonimas
5807
Netiesa. Nu, nebent pokstai prasti :D
Anonimas
5807
#10 is patirties?
Anonimas
5808
pokstas pokstui nelygus :D ir juoktis gali ne del to kad juokinga o del mandagumo :D
Anonimas
5808
sumazintoj versijoj pasirode kad ji be ranku :D
Anonimas
5808
Oj prisimenu serialą, kur jinai vaidino. "Storulė Valentina". Vienas geriausių :D
beatrym
5808
ot kvailiai,,, čia tik personažas
Anonimas
5808
viskas su ja tvarkoj.
msT
5808
Ji galetu but daug grazesne jei plaukus pasileistu, persirengtu ir akinius nusiimtu situos..
Paulius93
5808
Nu nelabai...
Anonimas
5808
sp2.fotolog.com/photo/18/16/83/tony_gavintorres/1233771016261_f.jpg nepasakyčiau, kad ji negraži.
|

