Sąžinė - kaip žiurkėnas. Arba miega, arba graužia

2010.04.14 Anonimas
  • 447
17
Sąžinė







RYBA 5731    
normali ta sąžinė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
#15 Gerai sakai.
agniete 5850    
O KO JŪS NORIT IŠ GYVŪNĖLIO JUK KĄ JIS GALI DARYTI....
:) --> O GAL NORIT KAD ŽIURKĖNAS KAIP DŽEKIS ČIANAS TRIUKUS JUMS RODYTŲ , ŠOKINĖTŲ ,KOJAS IŠSISUKINĖTŲ/...... TAIGI GYVŪNAS JIS NARVE KAIP APMIRĘS JAM VIETOS PASIREIKŠTI NĖRA..---> VA Į NARVĄ KATĘ ĮLEISKIT TAI PAMATYSIT ,,KLYKSMĄ DU,, SAVO NAMUOSE >)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
sventa tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
;D sitas tai geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
#9 o man pvz idomu visai, nes pats toki kaz kada turejau :) 2 metus atgyveno :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
#9 o man pvz idomu visai, nes pats toki kaz kada turejau :) 2 metus atgyveno :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
#9 manyk toliau, tavo nuomones niekas neklausia ;)*
kirvarpa 5867    
#8 manau,kad niekam neidomu :-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
Manasis beveik toks pat kaip šis ;)
-Viktorija- 5867    
#6 pritariu ;>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
koks mielas:))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
Mielas ziurkenas
Lukasas 5916    
Arba pabėga,kur niekas negali rasti. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
Geras sitas. Bet ziurkenas grazus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
Senas sitas
Vyncas 5922    
Geruuumo XD
Grįžti į viršų