Kubilius - būtinai turi išsiskirt...

2010.04.14 Niaurus
  • 391
43
kubilius,seimas,gedulas,rusija,lenkija,prezidentas,premjeras







Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
pritariu #32
RYBA 5731    
nieko juokingo šiaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
kas cia juokingo ?
Nuotraukos nėra
guste 5775    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    

:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
tikrai :D#34
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
#29 Greičiau kaip mulo šikna :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
#29 : DDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
kubilius pideras .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
ahahahahahahahahahahahahahahha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
jei eitu jis gatve ir butu galimybe ji partrenkt taip ir padaryciau nepaisant paskekmiu , tauta butu dekinga
Modestas. 5840    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
blc kubilio veidas kaip bulldogo sikna.....
Demotion 5887    
Kubilius - zmogus kuris gamina kubilus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
#25 tai tu ciulpk asile nedapistas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
nebutu jis kubilius ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
eik daunas nx . gal kubiliui ciulpi kad jis tau px
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
ko jus cia ant to kubiliaus visi varot, juk visi ten tokie patys....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
#22 tai nerinko jo !! ir jo nebus ten, o jei nebalsuoji tj balsuot uz ka nors kita!! nors cia px vistiek kas eina i valdzia tj jau zmogus be sazines, ir kitu normu, jam tik kisenes prisikraut DAUG VISISHKAI NIEKO NERUPI urodai//..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
pz;D visu grazumu;]] paziurejo,ar savo galva niekam vaizdo neuzstoja;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
akcija: sumedziok kubiliu - isgelbesi Lietuva :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
dar ir padidint apacioje , nuotrauku albume gali :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
To 123 parodyk tu ta nuotrauka :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
KOKS IA JU PS, CIA DAR DELFI>LT YRA SITA NUOTRAUKA, ASILAI JUS
giedriuxxx 5918    
pensininkas mldc esi rofl :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
daunas . jei jam 30 ir pas mamyte , tai uz ka valgyt. nebiednelink ubage , eik dirbt! isvis nx vaziuok i uzseni. taves cia nereik. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
blet jus debilai. konkretus. nx dejau as ant jusu, kaip koki psichai susimuskit dar. esme jus matykit.
Pensininkas tu man zjbs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
Kubiliau, grazink pensijas !!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
utiutiu koks liūdnas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
#9 Fake and gay hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
dzokeris 5921    
#6 bomžas.... eik bonkas rinkt ir nusipirksi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
fake
ToTo 5922    
nuoroda mesk is kur sis paveiksliukas tada paziuresim fake or not ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
#6 matosi, ubagelis atsirades.


#3 zinute yra photoshop.
ToTo 5922    
#5 nupirk nes as tai neistengiu nusipirkti :D
dzokeris 5922    
#3 turėtum nusipirkti akinius
Vyncas 5922    
Na, tas kaklas limpa XD
ToTo 5922    
Photoshopas, matos aiskiai gi :)
Vyncas 5922    
Be PS čia : )))
svajus 5922    
Cia photoshopas ar istikro jo galva kazkokia kaip po presu pakista :D
Grįžti į viršų