Sąžinė - kaip žiurkėnas. Arba miega, arba graužia

2010.04.14 Anonimas
  • 447
17
Sąžinė







RYBA 5730    
normali ta sąžinė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
#15 Gerai sakai.
agniete 5849    
O KO JŪS NORIT IŠ GYVŪNĖLIO JUK KĄ JIS GALI DARYTI....
:) --> O GAL NORIT KAD ŽIURKĖNAS KAIP DŽEKIS ČIANAS TRIUKUS JUMS RODYTŲ , ŠOKINĖTŲ ,KOJAS IŠSISUKINĖTŲ/...... TAIGI GYVŪNAS JIS NARVE KAIP APMIRĘS JAM VIETOS PASIREIKŠTI NĖRA..---> VA Į NARVĄ KATĘ ĮLEISKIT TAI PAMATYSIT ,,KLYKSMĄ DU,, SAVO NAMUOSE >)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
sventa tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
;D sitas tai geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
#9 o man pvz idomu visai, nes pats toki kaz kada turejau :) 2 metus atgyveno :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
#9 o man pvz idomu visai, nes pats toki kaz kada turejau :) 2 metus atgyveno :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
#9 manyk toliau, tavo nuomones niekas neklausia ;)*
kirvarpa 5866    
#8 manau,kad niekam neidomu :-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Manasis beveik toks pat kaip šis ;)
-Viktorija- 5866    
#6 pritariu ;>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
koks mielas:))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Mielas ziurkenas
Lukasas 5915    
Arba pabėga,kur niekas negali rasti. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
Geras sitas. Bet ziurkenas grazus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
Senas sitas
Vyncas 5921    
Geruuumo XD
Grįžti į viršų