Kubilius - būtinai turi išsiskirt...

2010.04.14 Niaurus
  • 391
43
kubilius,seimas,gedulas,rusija,lenkija,prezidentas,premjeras







Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
pritariu #32
RYBA 5730    
nieko juokingo šiaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
kas cia juokingo ?
Nuotraukos nėra
guste 5774    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    

:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
tikrai :D#34
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
#29 Greičiau kaip mulo šikna :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
#29 : DDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
kubilius pideras .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
ahahahahahahahahahahahahahahha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
jei eitu jis gatve ir butu galimybe ji partrenkt taip ir padaryciau nepaisant paskekmiu , tauta butu dekinga
Modestas. 5839    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
blc kubilio veidas kaip bulldogo sikna.....
Demotion 5886    
Kubilius - zmogus kuris gamina kubilus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
#25 tai tu ciulpk asile nedapistas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
nebutu jis kubilius ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
eik daunas nx . gal kubiliui ciulpi kad jis tau px
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
ko jus cia ant to kubiliaus visi varot, juk visi ten tokie patys....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
#22 tai nerinko jo !! ir jo nebus ten, o jei nebalsuoji tj balsuot uz ka nors kita!! nors cia px vistiek kas eina i valdzia tj jau zmogus be sazines, ir kitu normu, jam tik kisenes prisikraut DAUG VISISHKAI NIEKO NERUPI urodai//..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
pz;D visu grazumu;]] paziurejo,ar savo galva niekam vaizdo neuzstoja;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
akcija: sumedziok kubiliu - isgelbesi Lietuva :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
dar ir padidint apacioje , nuotrauku albume gali :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
To 123 parodyk tu ta nuotrauka :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
KOKS IA JU PS, CIA DAR DELFI>LT YRA SITA NUOTRAUKA, ASILAI JUS
giedriuxxx 5917    
pensininkas mldc esi rofl :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
daunas . jei jam 30 ir pas mamyte , tai uz ka valgyt. nebiednelink ubage , eik dirbt! isvis nx vaziuok i uzseni. taves cia nereik. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
blet jus debilai. konkretus. nx dejau as ant jusu, kaip koki psichai susimuskit dar. esme jus matykit.
Pensininkas tu man zjbs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
Kubiliau, grazink pensijas !!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
utiutiu koks liūdnas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
#9 Fake and gay hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
dzokeris 5920    
#6 bomžas.... eik bonkas rinkt ir nusipirksi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
fake
ToTo 5921    
nuoroda mesk is kur sis paveiksliukas tada paziuresim fake or not ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
#6 matosi, ubagelis atsirades.


#3 zinute yra photoshop.
ToTo 5921    
#5 nupirk nes as tai neistengiu nusipirkti :D
dzokeris 5921    
#3 turėtum nusipirkti akinius
Vyncas 5921    
Na, tas kaklas limpa XD
ToTo 5921    
Photoshopas, matos aiskiai gi :)
Vyncas 5921    
Be PS čia : )))
svajus 5921    
Cia photoshopas ar istikro jo galva kazkokia kaip po presu pakista :D
Grįžti į viršų