Savaiminis... įdegis

2011.05.28 beok
  • 77
15
Savaiminis... įdegis



Nuotraukos nėra
Anonimas 5248    
Taigi jo tik paprašo tą padaryt ir padaro... Bet tai vis tiek nlb gerai, nors ir juokinga xD.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5346    
#12 jam paciam smagu , o toks video , cia ne vaflius nuo stulpo laizo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5495    
Maxas : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5504    
Kai tam juokuciuj gims va toks vaikas idomu bus tada pamatyt jo juoka. O seip kodel visi normalus zmones vaziuoja is lietuvos o tokie lochai kuo toliau tuo daznaiu grysta cia , kas bus dar po keliu metu? Lochai ir pensinikai?
anonimas 5506    
#4 na siaip tam maxui px, kad issipisineja. jis tik demesio prasosi, o paprasiausiai kas prikolina is jo per prievarta ir nevercia to daryt kiek zinau :)
Monakiux 5506    
#4 Pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
Sitas tai legendinis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
#7 gal eik jau issiblaivyk su savo gailesciu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
Man gaila, kad tyčiojasi iš psichiškai nesveiko žmogaus
gitaristas 5506    
jam taip yra nes iš jo mokykloj šaipes (kažkur skaičiau)
zilwis777 5506    
#4 +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
#2 man irgi jo gaila, negalima iš žmogaus ligos tyčiotis. taigi nesityčiojam jei suserga kas vėžiu ir nuplinka,o čia... paprasčiausiai tolerancijos trūkumas Lietuvoj labai didelis.
Nuotraukos nėra
IgN 5506    
Maxas tai žiaurus :D. Nesenai iš Akropolio išėjo, į autobusą įsėdo pradėjo rėkt, paskui prisidėjo "noškę" 3310 prie ausies ir pradėjo repuot :D
Punceka 5506    
Kažkodėl gaila man jo :/
zilwis777 5506    
Aną dieną maxas išlipo prie siaulės miesto, vidury treju juostų vienpusio eismo šokti "breiką" pradėjo...
Grįžti į viršų