Taigi jo tik paprašo tą padaryt ir padaro... Bet tai vis tiek nlb gerai, nors ir juokinga xD.
Savaiminis... įdegis
Anonimas
5248
Anonimas
5346
#12 jam paciam smagu , o toks video , cia ne vaflius nuo stulpo laizo
Anonimas
5495
Maxas : D
Anonimas
5504
Kai tam juokuciuj gims va toks vaikas idomu bus tada pamatyt jo juoka. O seip kodel visi normalus zmones vaziuoja is lietuvos o tokie lochai kuo toliau tuo daznaiu grysta cia , kas bus dar po keliu metu? Lochai ir pensinikai?
anonimas
5506
#4 na siaip tam maxui px, kad issipisineja. jis tik demesio prasosi, o paprasiausiai kas prikolina is jo per prievarta ir nevercia to daryt kiek zinau :)
Monakiux
5506
#4 Pritariu.
Anonimas
5506
Sitas tai legendinis :D
Anonimas
5506
#7 gal eik jau issiblaivyk su savo gailesciu
Anonimas
5506
Man gaila, kad tyčiojasi iš psichiškai nesveiko žmogaus
gitaristas
5506
jam taip yra nes iš jo mokykloj šaipes (kažkur skaičiau)
zilwis777
5506
#4 +1
Anonimas
5506
#2 man irgi jo gaila, negalima iš žmogaus ligos tyčiotis. taigi nesityčiojam jei suserga kas vėžiu ir nuplinka,o čia... paprasčiausiai tolerancijos trūkumas Lietuvoj labai didelis.
IgN
5506
Maxas tai žiaurus :D. Nesenai iš Akropolio išėjo, į autobusą įsėdo pradėjo rėkt, paskui prisidėjo "noškę" 3310 prie ausies ir pradėjo repuot :D
Punceka
5506
Kažkodėl gaila man jo :/
zilwis777
5506
Aną dieną maxas išlipo prie siaulės miesto, vidury treju juostų vienpusio eismo šokti "breiką" pradėjo...
|

