jis vos kad nepaspringo besijuokdamas :D
Eik ramiai, - jo geriau nejuokint.
Anonimas
4812
Anonimas
5206
jau nx nebesveikai zvengia.pist per kupra rejkia kad maziau zvengtu :D
Anonimas
5386
krw jo zvengas nuzude mane;D
Anonimas
5501
koks kaupas :D
Anonimas
5504
pas mus šulioj panašus yra :D vakar važiavom į ekskursiją, tai pusė autobuso jo juokaą kopino :D
Anonimas
5504
Telsiai da best!!!! :)
Anonimas
5505
Lina, nu ne, Telšiškiai, dar pažystami:)
Anonimas
5505
Kaunieciai? :D
Anonimas
5505
MADE MY DAY!!! :D
Anonimas
5506
baisei apsipalines :D
Anonimas
5506
Kai ruonis. :D
Mivo.
5506
Koks kriuksėjimas :D panašus į vištos kudakavimą :D
Anonimas
5506
Telisuose zmones linksminasi
Spartasaurus
5506
pz pradziai galvojau kad jis verkia ;D
anonymouss
5506
paspaudžiau ant garsiakalbio simbolio tuborgo reklamoj ir nebegroja. kiek jungiu - tiek negroja.
Anonimas
5506
nekenciu tuborg
Anonimas
5506
tie trys kriuktelejimai po zvengo uzmusa lol
Teenagor
5506
išmok juoktis.
Anonimas
5506
Pas mane panašus juokas.
Anonimas
5506
zvengas tj nemirtingas ;D
Anonimas
5506
Nu nx, geda uz visus Telsius del tokiu ;/
Anonimas
5506
nu nx žvengas
Anonimas
5506
Gaila man tokių idijotų. Proto ubagai...
Anonimas
5506
aš tą TUBORG ,blyn susproginsiu. :D nespėja demo užkraut,tas jau kriokia.
|

