#13 o kas moterims dabar neleidzia pasireiksti? jau nuo XX amziaus pradzios moterys daugelyje saliu turi lygias teises, bet deja, be broneles receptu ir saldziu rmeiles romanu ne kazka ir sukure.
Protinga moteris - gali palikti didesnį įspūdį nei ateivių apsilankymas
Anonimas
5372
Anonimas
5372
Manyciau visai nebloga civilizacija ir be moteru pagalbos sukurem...
Mr.Troll
5373
#13 Nes moterys mastyt nemoka.
Anonimas
5373
Prisiminkim senus laikus kai moterys net zodzio neturejo, jūs vyrai mus laikėt dulkėm, o dabar kalbat apie tai, kad mes prie kūrimo neprisidėjom ? NELEIDOT !!!
Anonimas
5373
Uzuojauta demotyvacijos kurejui, kad ji supa neprotingos moterys:) O jo mamos vietoje susimastyciau, kad kazkur auklejant buvo padaryta klaida:)
Anonimas
5374
naujos kartos gimdymas ir auginimas yra labai rimta funkcija. taigi, pasidalinimas - moterus kuria nauja karta, o vyrai civilizacija. lygiai.
Anonimas
5374
ir vaikam daryt.
Mr.Troll
5374
Moterys niekada nebuvo protingos. Faktas. Viska isrado ir sukure vyrai. Elektros lempute, televizoriu, radija, telefona, automobili, lektuva, sraigtasparni, net zirkles, sukure vyras. Moterys skirtos tik, kaip malonumu objektas. Ir viskas.
Anonimas
5374
*visatos
Anonimas
5374
Ir tam yra logiskas paaiskinimas - turint omenyje musu viatos dydi didesne tikimybe, kad mus aplankys protingi ateiviai negu protinga moteirs :)
Anonimas
5374
o kaip visos mokytojos?
Anonimas
5374
:D +1
Anonimas
5374
ka jei su akiniais tai jau ir protinga?
Anonimas
5374
prie civilizacijos kurimo moterys praktiskai neprisidejo.
Anonimas
5374
nes protingu moteru nebuna.
Anonimas
5434
kazin..
|

