#30 O tu priekyje tų lamų :D durnelis :D
Pone, ar bent įsivaizduojate, - kokiu greičiu leidotės?
Anonimas
5086
Anonimas
5130
Leidaus letai, bet jei toks tikroveje sustabdytu...
Anonimas
5183
O dabar kyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyylam į viršų :}.
Anonimas
5227
#38 ten net ne pepsis :D
Tikruolis
5471
Kodėl ant jo peties pepsio etiketė?
Fanatikeee
5471
galvojau kompą užlagino :D
Anonimas
5604
majamai vaisas
Anonimas
5604
Noobs \/
Anonimas
5619
Kai pershikau pamachius ta dieda : DDD
Anonimas
5620
kazkoks gaidys ... lame dude
Anonimas
5621
#31 Visi žemiau parašę lamos :) sveikinu
Anonimas
5621
#30 ;D
Anonimas
5621
Visi žemiau parašę lamos :) sveikinu
Anonimas
5622
:D gerai sugalvota :))
Anonimas
5622
#27 prabilo loxas atrasinejantis i kitu komentarus
Anonimas
5622
#26 Prabilo turintis ka pasakyti
Anonimas
5622
#25 prabilo nebeturintis ką pasakyti
Anonimas
5622
#24 vergo ismata prakalbo
Anonimas
5622
#23 Vergo vergas issiziojo!
Anonimas
5622
#19 vergas prabilo
Anonimas
5622
#3 buna gi debilu ;d
Daiwutia12345
5622
Bleat kj sukau ta ratuka,ir tas mentas islindo tj tjp isigandau :D
Anonimas
5622
#15 Baudziaunikas prabylo
Anonimas
5622
as turiu pazistamu siaip.
Anonimas
5623
trys pasukimai per sekunde
Anonimas
5623
gal susitarsim ?
fabulous
5623
#14 varguolis o ne valstietis :d
povilasq
5623
xD, koks dar ponas, as valstietis ;D
Anonimas
5623
#11 O iš viso yra toks žodis kokį Tu pasakei?
Anonimas
5623
Tu gal skaityti išmok? :D
Anonimas
5623
O neturetu buti laidojatės? ar as ne taip supratau?
Anonimas
5623
nu rasykit bauda ir viskas. neturiu laiko, reik kita demotyvacija ziuret.
gretagreat28
5623
Gers :D
misse
5623
patiko ;D
Anonimas
5623
tai buvo greitis...... tolygus mano noirui sužinoti: o kas bus toliau.....
Anonimas
5623
gal mes ne ponai bet patiko. ;D ir mentas toks visai nieko
Anonimas
5623
Ponų čia nerasta.
varguolis
5623
pz :D
foreveralone
5623
kame kampas?
Anonimas
5623
nice, patiko :D
Anonimas
5623
^^
|

