Mmm... - Vasara...

2011.02.05 liezuviuke
  • 325
25
braskes,vasara







coliuke_ 5094    
#24 Durnius į durną klausimą "atsakė". :D Moderatoriai tokių teisių neturi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5094    
#23 Modai tvirtina. Eik pasikeisk pampersus neuždavinėjęs durnų klausimų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5171    
Kas tokius šūdus tvirtina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
net seiles kauptis pradejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Matau puikią demo. Verta pagarbos kūrėjui. Nominuoju į savaitės demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
cia bliudas didelis!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
cia labai mazos braskes.turbut nuo senu krumu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
paiiilgau i love braskytukea-s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
PAVASARIO LAUKIU, o ne vasaros.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
mmm . braskes :D
atsimenu kai pyzdindavau is darzu ;d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
demotyvavo vasarą prisiskint braškiu? ar kaip?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Belekaip demotyvavo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
demotyvavo mane
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Noriu braškių dabar >.<''
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
kur demotyvacija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
o tai tau trieduciu i indeli papyle o tj db skanaus visa seimyna vietinem gerybem
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
ir tpokios demo buna patvirtintos.Nu tai krč.Demo nematau čia
Nena 5619    
118 dienų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
mandarinai skaniau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
kurioj čia vietoj demotyvacija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
siknareve nedega nuo trydos ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
triedziu as nuo ju...
Teenagor 5619    
einu į parduotuvę nusipirkt ;P
Leezash 5619    
Dar toli iki vasaros ;d
Simi 5619    
Uzsinorejau.
Grįžti į viršų