POLICIJA - Taip mes juos suprantam...

2010.06.04 sawas
  • 170
14
policija,invalidai







Nuotraukos nėra
Anonimas 3666    
Invalidai zino savo vieta :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Tai dar cia nieko,kai as laukiau masinoj prie iki ir mentai atsistojo istrizai per dvi neigaliasias vietas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Kad pasitaiko tokių mentų, tai dar nereiškia, kad visi tokie yra ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#7 pritariu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
nestumk;D
Nuotraukos nėra
Rolas 5834    
mentai gaidziai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
visi mentai invalidai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Na ka,cia juk Lietuva,nieko ipatingo. Siais laikais dauguma policijos pareigunu yra invalidai,profesija ju tokia. Nes ko gero dirbt nemoka normalei taigi telieka patiems lazit taisykles ir istratymus ;D
Mana 5863    
#3 Tai as juk ir nesakau kad ju nereikia,jie reikalingi,tik kad #4 debilai,kaip zemiau manes kazkas pasake :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
debilas - tai invalidumo grupe :D mentu daug tokiu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
O jei kas, tai iškart kviečiat tuos invalidus :D
Mana 5863    
Jie ne tie fiziskai,kiek moraliskai invalidai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Nezinojau kad policijoje dirba zmones turintis invaliduma, aisq panasu pagal jiu darba.
Grįžti į viršų