Dejavu
Būkite atsargūs ! - su super klijais
Curse
5125
TheDemotivator
5311
Tingiu knistis komentaruose, bet neabejoju, kad kazkas jau parase ILLUMINATI!
Anonimas
5494
Kad mums kas tokią prezidentę ... ech. Bet ar reikia mums protingos? Nė velnio, mum reikia populistės.
Anonimas
5531
;~
Fanatikeee
5578
;D
enteryourpin
5666
#151 man teko irgi dalyvauti ne vienuose viešojo kalbėjimo mokymuose, kuriuose pasakė, kad toks gestas kurčiųjų kalboje reiškia „moteriškas lytinis organas“ :D yra ne vienas kitoks būdas, kaip patogiai, nekeliant jokių blogų asociacijų, laikyti rankas;)
Anonimas
5679
Nu kad Setono zenklas rimtai :)
Anonimas
5686
Super!!! Patiko :D
gretagreat28
5693
One of my favorites :D
Anonimas
5702
per lyderystes pamokas mokemes, kad toks ranku sudejimas yra geriausia, kai nezinai kur deti rankas, nes jis reiskia kad tu pasitiki savimi, taip kad :D
rCk
5713
;D
Anonimas
5713
ILLUMINATI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
enteryourpin
5715
šitas (ar bent jau panašus) simbolis kurčnebylių kalboje reiškia moterišką organą.. :D
Anonimas
5715
Čiut ne kaip Degėlos excellent :D
Anonimas
5718
:D
RYBA
5727
ko čia parinatės, pas žmogų gal toks stiliukas :D
Anonimas
5728
#143 šiaip tai toks rankų laikymas reiškia valdžią,kontrolę,pasitikėjimą savimi.
Anonimas
5729
:D
Anonimas
5731
:D
Anonimas
5731
Tencinhanas :D
Anonimas
5735
:D
Anonimas
5736
toks ranku laikymas gestu kalboj reiškia lytinius organus. taip kad. mazai zino ji.
Anonimas
5740
Онотолн негодуе !!!!адынадын копипаст детектед!!!
Anonimas
5742
nuzude :D
Anonimas
5752
degela is simpsonu taip daro :D
keniz
5753
#138 butent!
Anonimas
5757
Vo cia tai tikru tikriausia demotyvacija, tikresniu nebun, ka vien tik tokius ir detu, tad bent svetaines pavadinimas atitiktu tikrove..
Anonimas
5757
siaip jei eine per perklausa i darba ar pan ir rodai si zesta tai darbdavys pamanys kad esi rimtas savim pasitikintis ir daugiau galimybiu kad jis tave priims
Anonimas
5758
šetono ženklas :D nebejuokinkit :D kūno kalboje tai tiesiog reiškia, kad ji savim pasitiki ir bando susikoncentruoti ar atgauti pusiausvyrą ;)
Anonimas
5765
Koks dar šetono ženklas? :D
Anonimas
5767
Čia šetono ženklas. :)
Anonimas
5770
#132 visiskai :D
Anonimas
5774
eina sau, šitas tai nužudė :D
Anonimas
5776
:D:D:D:D (y)
mauw
5776
Eina sau :D
true
5776
;D
Anonimas
5777
Cia tai peezee ;D
Anonimas
5777
Super ;D
Anonimas
5779
Man vien juokas kyla komentarus paskaicius :D
Anonimas
5781
Greiausia demotyvacija kuria esu mačius. :D (y)
Anonimas
5784
+++++++++++++++++++++++++++ ;D
Anonimas
5785
ir visą laiką du pirštai šiek tiek aukščiau ;D. bliamba, taikliai ; DDi
Anonimas
5787
geras ;D
Anonimas
5788
xD
Anonimas
5790
:D
D.T.
5790
Eina sau;D
Anonimas
5790
sustabdykit mano juoka :D
Greeny
5797
:D
kiwiukea
5797
cia bene geriausia demotyvacija kuria maciau ;D
Anonimas
5797
oj gerulis :D
|

