Būkite atsargūs ! - su super klijais

2010.06.04 Yara
  • 1127
158
kancler,klijai,super,atsargus,vokietija







Curse 5125    
Dejavu
TheDemotivator 5311    
Tingiu knistis komentaruose, bet neabejoju, kad kazkas jau parase ILLUMINATI!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
Kad mums kas tokią prezidentę ... ech. Bet ar reikia mums protingos? Nė velnio, mum reikia populistės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
;~
Fanatikeee 5578    
;D
Nuotraukos nėra
enteryourpin 5666    
#151 man teko irgi dalyvauti ne vienuose viešojo kalbėjimo mokymuose, kuriuose pasakė, kad toks gestas kurčiųjų kalboje reiškia „moteriškas lytinis organas“ :D yra ne vienas kitoks būdas, kaip patogiai, nekeliant jokių blogų asociacijų, laikyti rankas;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
Nu kad Setono zenklas rimtai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
Super!!! Patiko :D
gretagreat28 5693    
One of my favorites :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
per lyderystes pamokas mokemes, kad toks ranku sudejimas yra geriausia, kai nezinai kur deti rankas, nes jis reiskia kad tu pasitiki savimi, taip kad :D
Nuotraukos nėra
rCk 5713    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
ILLUMINATI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
enteryourpin 5715    
šitas (ar bent jau panašus) simbolis kurčnebylių kalboje reiškia moterišką organą.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Čiut ne kaip Degėlos excellent :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
:D
RYBA 5727    
ko čia parinatės, pas žmogų gal toks stiliukas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
#143 šiaip tai toks rankų laikymas reiškia valdžią,kontrolę,pasitikėjimą savimi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Tencinhanas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
toks ranku laikymas gestu kalboj reiškia lytinius organus. taip kad. mazai zino ji.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
Онотолн негодуе !!!!адынадын копипаст детектед!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
nuzude :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
degela is simpsonu taip daro :D
Nuotraukos nėra
keniz 5753    
#138 butent!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
Vo cia tai tikru tikriausia demotyvacija, tikresniu nebun, ka vien tik tokius ir detu, tad bent svetaines pavadinimas atitiktu tikrove..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
siaip jei eine per perklausa i darba ar pan ir rodai si zesta tai darbdavys pamanys kad esi rimtas savim pasitikintis ir daugiau galimybiu kad jis tave priims
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
šetono ženklas :D nebejuokinkit :D kūno kalboje tai tiesiog reiškia, kad ji savim pasitiki ir bando susikoncentruoti ar atgauti pusiausvyrą ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Koks dar šetono ženklas? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Čia šetono ženklas. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
#132 visiskai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
eina sau, šitas tai nužudė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
:D:D:D:D (y)
Nuotraukos nėra
mauw 5776    
Eina sau :D
Nuotraukos nėra
true 5776    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Cia tai peezee ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Super ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Man vien juokas kyla komentarus paskaicius :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Greiausia demotyvacija kuria esu mačius. :D (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
+++++++++++++++++++++++++++ ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
ir visą laiką du pirštai šiek tiek aukščiau ;D. bliamba, taikliai ; DDi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
:D
Nuotraukos nėra
D.T. 5790    
Eina sau;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
sustabdykit mano juoka :D
Greeny 5797    
:D
kiwiukea 5797    
cia bene geriausia demotyvacija kuria maciau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
oj gerulis :D
(50-100)
Grįžti į viršų