O dar sako, - kad Lietuvoje krizė

2010.04.20 Zondex
  • 349
40
O dar sako,







svidleo 5712    
wasdjklfasdf
RYBA 5730    
#39 pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
#18 Pritariu :P
Agnyt 5767    
: DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
wapse lietuviai nuvaro i uzsienius isleidzia daugiau negu salies milionieriai , nori pasikelt pries kitus o gryze verkia krize krize.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
aplamai pasiziurekit i lietuvius. nori kuo graziau tik apsirenkt. o nuvaziavus i uzseni visi kuo paprasciau. ne madas demonstruoja iseja i gatves:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
#32 Visiškai pritariu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
zinot kas man labiausiai patinka? kad visas pasaulis sako Kaip baisu, vargsai, kaip man ju gaila... bet nieks nieko nedaro. visi mes mokam pakalbet...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
Anekdotas:

Atvyko biznierius europietis i Afrika paatostogauti. Ziuri negras miega po bananu medziu. Prieina europietis prie negro ir sako:
-Ei klausyk. Nori pamokinsiu biznio.Ziurek virst taves bananu medis. Nusiskink 12 bananu, parduok turistams, nusipirk karuti, prisiskink pilna karuti bananu, vel parudok. Ir taip daryk tol kol galiausiai isigysi savo bananu plantacija ir tiesiog galesi nieko nedaryti, o megautis gyvenimu. Negras sako:
-Tai kad ir dabar as nieko nedarau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Nu su sita foto tai lbj ne kaip zmones pasirode kas padare sita demo... ;((( Gi gaila Tu zmoniu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
sterva tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
#29, stobal, pazeciau kaip tu be vandens is bado issiputusiu pilvu prie tokio karscio ka nors nudirbtum. Tokias kaip tu reiktu nuvezt ten, pristatyt prie kokio darbo ir paziuret kaip seksis. Ziureciau ir zvengciau is taves kai vos kojas pavilktum ir dar tingine isvadinciau. tau butu karsta, noretum gerti, valgyti, o as katik is po salto duso islindus putocinciau kokia pica, gerciau tau prie akiu ir dar paklausciau ar nori ir tu, jei atsakytum kad taip, sakyciau panoresi ir praeis. pazeciau ka tada apie tinginyste paciulbetum
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
ten net nera ka dirbti, blyn pati nuvaziuok tenais, paziuresi kad ir lietuvoje gerai.
OoS 5851    
#27 Tiesiog pasaka, ne gyveimas toj Afrikoj, ane?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
tai del to , kad afrikieciai skurdziai gyvena mes turetume nebesiskusti krize , kai patys vos sukrapstom pinigus maistui ir pan. ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
NIKE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
aha ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
nu jau geriau nei kroksai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Sakai tinginiai ? o as sakyciau, kad jiems truksta isprusimo...ir negalima ju del to kaltinti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
#18 :D:D:D
Nuotraukos nėra
Gabbe 5875    
nu jo , cia tai kraupi realybe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
ne amerikieciai kalti, o patys afrikieciai kalti del savo nacijos skurdumo. juk afrikoje yra saujale beprotiskai turtingu zmoniu ir milijonai skurdziu! juk ten apstu naudingu iskasenu ir panasiai, taciau visus resursus susisluoja tie, kurie turi galimybes tai padaryti, ir aisku nepadalina visiems gyventojams, kaip pvz dubajuje ar kur ten, visi gyventojai turi naudos is naftos, kuria duoda ju zemele.
taigi, nereiketu kaltinti nei amerikieciu, nei europieciu, nei azijieciu del afrikos skurdo, jej juodaodziai nebutu tokie tinginiai, galbut jau seniai butu pastate afrika ant koju...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Mažiau rūrintis ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
#16

Tu suprask jeigu jie ten neturi maisto ir pan. Tai iš kur gaus sargių? Kontraceptinių tablečių? Ar sterilizacija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
Nu tai jie patys dėl to gimstamumo kalti. Man biški neaišku, ar jie to nesupranta, ar kas jiem daros??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
ramiges kedai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
Del nuskurdusiu afrikieciu kalti turtingi amerikieciai,kurie visa gyvenima juos isnaudoja....
Sania 5910    
Gaila man tų nuskurdusių afrikiečių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
#6 Na jie negali islaikyti savo seimos, nes turi po 20 vaiku, tokios tradicijos. Ten net valdzia bando sumazint gimstamuma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
EPIC WIN
fucks 5911    
cia naujausios sios vasaros plezenkes :D visi su tokiom vaikscios :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
Kubiliau grazink batus!
Sania 5911    
Tai lietuvoje dabar ir yra krize. O kad jie biedniau gyvena tai cia ir taip aisku.
Lukasas 5911    
#3,o kas jiems belieka? :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
#4 Kokiu dar bl tradicijų?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
It's better than "Nike" , it's "NKIE" ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
Lietuviai nesiskustu krize, jei del jos nubutu kaltas tas "cirkas" , o ten zmones is dalies patys kalti, del savo tradiciju.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
Afrikieciai moka improvizuoti :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
cia tokia mada
Idoleast 5911    
Noreciau tokiu ;(
Grįžti į viršų