Galėtum po kiekvienu komentaru ir neatrašinėt, panele KŪRĖJA. Niekam čia neįdomu. O ir demo ne į temą.
Atėjo mintis į galvą - Nieko nerado ir išėjo...
Anonimas
5557
Anonimas
5596
:D
Anonimas
5757
#30
Anonimas
5785
nuotrauka ne į temą..
Anonimas
5802
tai tipo jei ilipo i kazka, tai neturi smegenu? D:
Anonimas
5812
nieko nera geriau uz demotyvacija kurioje yra subiniu
Anonimas
5844
pajamu viduriuka :)
rip
5852
idėja atėjo į galvą ir dabar labai atkakliai ieško smegenų ;D
Anonimas
5889
mum galvoj dauginimasis
eclipse-nsx
5908
tas is desines subiniukas very good :))
Anonimas
5910
kas neuspratot tai va bachurai iesko nuogybiu ir pan, nieko nepamato ir iseina :D
Anonimas
5910
Geras sitas :) neiskart supratau :D
Anonimas
5910
as irgi tik po komentaru bata pastebejau
Anonimas
5910
I kakuti ilipo, bet merginai dzin - ne i batus ziurima :D
Vyncas
5910
o gal bato? ;o
Anonimas
5911
Bato nemačiau kol komentaru nepaskaičiau. :D
fucks
5911
nesamone
Sania
5911
geras :D
cigo
5911
ispradziu nepastebejau net pato... :D
Anonimas
5911
į šudą arba gumą įlipo :-/
Anonimas
5911
svarbu vidus, ne isore ;D
Vyncas
5911
Bet užtat kokie batai xD
Anonimas
5911
bet uztai kojos kokios ;))
|

