NUŽUDYK - bebrą, išsaugok medį

2010.10.09 Angelocik
  • 26
42
NUŽUDYK







gedas1995 5690    
Iszudyk zmones issaugosi zeme...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
kur demotyvacija ? krc viskas kopinta is kitu prikolu saitu ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Idiotiška demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
Nužudyk žmogų, išsaugok mišką....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
#31 bybis tau i klyna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
dx blt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
Miškas tau padėkos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
eikit nx.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
Demotyvacija. lt sugadina visus gerus posakius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
nesamone kazkokia :D kai as imeciau tokia demotyvacija, nepatvirtnino, o dabar patvirtino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
bl dabar vaikai pamatys ir eis i pelkes zudyt bebru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
eikit jus gamtai kersyti uz tai kad tokius nesveikus padare... viskam yra ribos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
sadistai.
Spameris 5739    
#11 Panelė rimtuolė atsirado.
Nuotraukos nėra
millivanilli 5739    
nužudyk žmogų, išsaugok medį.
Nuotraukos nėra
Brazz 5739    
nužudyk medį, išsaugok bebrą..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
uzmuzdamas jauna bebra issaugai 100 medziu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
ai beeje.
#21 tu kybys , ane?
labas td. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
#23 kažkaip ir aš tą pastebėjau.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
siais laikais viskas susije su byberiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
#21 ok. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
#20 isvirk koldunu, greit grisiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
turbut pirmą kartą žodį bebras girdit,kad jums tik bieberis su juo susyjęs.:D
Lukasas 5739    
Medžio kerštas,pirma dalis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
#17 fiziskai neimanoma
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
#16 Vapše dar pradėkit apsimetinėt. Daunai naxui. Apsišikit galvas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
Aš ne Aistė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
#13 zudai siandien
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
aiste eik pailset,jau velu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
#11 xui tau i aki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
blet su tuo savo azuolu neuzdusink jos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
nx prieš 26 s Atsakyti #10
Nuotraukos nėra
#9 as apie savo medi :D dar neissitraukiau

Pyze, ką čia per nesąmones šnekat, eik į redtube kur tau vietą, dar labiau nusišnekėt negalėjot, amžinai jūs abu su savo paistalais visas demo užterišiat su komentarais, gėda klausytis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
#9 as apie savo medi :D dar neissitraukiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
#8 deja bet jau uzkrito
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
#7 pasipisam kol medis ant galvos neuzkrito
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
#6 rimtai? td as tavve ir myliu ir esu tavo fane. ye
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
#4 as Justinas Nx Bieberis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
cia tipo justina bieberi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
#2 apie tave tai gal jo
povilasq 5739    
pats tu be pointo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
cia apie byberi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
Išžudyk žmoniją, išsaugosi visus...
Pff, nesąmonė kažkokia, demotyvacija be point'o
Grįžti į viršų