Nerizikuosi - negersi šampano

2010.10.09 oksanciks
  • 84
23
negersi







Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
nerizikuosi negersi sampano kas rizikavo dar jo neragavo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
#21 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
As? uz ka tas duris??

bet kad snigs tai tikrai labej fainej
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
jo jo sak sniego bus ir dar sake kad #22 gaus duri i sikna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
Surizikuosi tai tikrai gersi šampaną danuje. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
Loxai blt, kad jumis pakastu po sniegu.

Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
Sniego žmonės :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
komentarai tai nx :D

demo patiko:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
#15 Tą patį sakyt norėjau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
Surizikuosi irgi negersi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
reiks ir man pabandyt xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
blet komentarai apie sniega... Cia gi apie demo reikia rasyt. Ne chatas cia koks jums.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
Snigs!!(h)
lliinnuuttee 5739    
geras užskaitau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
Uzskaitau komentatorius :D
o seip tj jau salta... nesistebiu jei sniego bus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
Nu komentarai tai tikrai super. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
Grejt Kaledos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
taigi ziema ateina,aisku kad snigs kazkuri penktadieni,o jei rimtai tai sake kad gali slapdriba but tai maukites zieminius cebatus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
Rimtai snigs?
Spameris 5739    
Nerizikuosi - toliau teks maukti "Šaltupį".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
Kaip faina sniego bus.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
sake pasnigt gali penktadieni
Grįžti į viršų