Dėl pieno iš papo myli,taip pat artimiausią žmogų kuris duoda pieną :D
Nes tik vaikystėje - moterį myli ne dėl jos apvalumų.
Anonimas
1696
Anonimas
2021
būtent dėl apvalumų
Milk.buckeT
5717
Blet demotyvatoriau, tu turejai galvoj, kad dabar uzauges pisi savo motina ar, kad moteryje dabar nieko nematai tik papus? Fail krc...
klebonas
5719
Pritariu #16
reanimator
5720
#16 O tai blt žalos siekt?
Anonimas
5720
pzdc, viska nesamone. Tada taip iseina, kad moteris yra tik daiktas is kurio yra siekiama tik naudos..
Anonimas
5721
PATINKA!
Anonimas
5721
bet tai šiaip ir demo lieva. ne moterį, o motiną turėjo būt, tada logiška, nemanau, kad vaikai myli bet kokią moterį.. bet vapšė. pieva ir demo ir mano komentarai. :D
Anonimas
5721
#9 FAIL. :D ne mama mylį vaiką, o tipo vaikas myli mamą. krč pirma įsiskaityk į demotyvaciją, lama. :D
Rocknroll
5721
Papukas :)
briedis01
5721
:D papai
Anonimas
5722
taigi mama visada myli - ar vaikystej, ar ne.. fail. ir jau atsibodo tos pacios pasikartojancios, bet kitais zodziais pasakytos beprasmes demotyvacijos..
Anonimas
5722
77.79.13.20:8520 Naujas SA:MP servas
kokos
5722
miela ;]]
Komentuoju.
5722
Žymės: vaikyste meile vaikas moteris papa
Anonimas
5722
kai papas
Anonimas
5722
O dėl to, kas slypi jų viduje. O šiaip jei kalbant apie mamą - tai aš tikrai nemyliu jos dėl to, kad jos papai dideli.
|

