Namų darbai - Padarai - negauni nieko. Nepadarai - gauni 2.

2012.02.01 KuoksSkirtums
  • 143
7
namu, darbai, uzknisa







Nuotraukos nėra
Anonimas 5260    
siaip jau suteikia praktikos, ziniu igilinimo, teorijos ir ziniu pakartojimo ir isisavinimo bet cia suprast tik tiems kurie juos padaro, nesj ie niekada nepasakys, kad nieko is ju negavo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5261    
Gauni skillo supratime ir greityje :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5261    
3 minusai ,2tukas
Geras_Iksas 5261    
nuo 10 klases neruosiau namu darbu. uz tai turejau gaves IKI desimt sajbu.. taip kad :)
demotyvass 5261    
Padarai-geriau tau pačiam,nes bent kažka supranti.Nepadarai-baudžia už tingyniavima.Toks jau gyvenimo dėsnis.
zvp 5261    
Reikia pratintis. Gyvenime teisybės niekada nebus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5261    
ho ho ho pvz matematikos namu darbus padarai geriau isisavini tema ir geriau supranti kas per chujnia bus kontre
Grįžti į viršų