siaip jau suteikia praktikos, ziniu igilinimo, teorijos ir ziniu pakartojimo ir isisavinimo bet cia suprast tik tiems kurie juos padaro, nesj ie niekada nepasakys, kad nieko is ju negavo...
Namų darbai - Padarai - negauni nieko. Nepadarai - gauni 2.
Anonimas
5260
Anonimas
5261
Gauni skillo supratime ir greityje :D
Anonimas
5261
3 minusai ,2tukas
Geras_Iksas
5261
nuo 10 klases neruosiau namu darbu. uz tai turejau gaves IKI desimt sajbu.. taip kad :)
demotyvass
5261
Padarai-geriau tau pačiam,nes bent kažka supranti.Nepadarai-baudžia už tingyniavima.Toks jau gyvenimo dėsnis.
zvp
5261
Reikia pratintis. Gyvenime teisybės niekada nebus.
Anonimas
5261
ho ho ho pvz matematikos namu darbus padarai geriau isisavini tema ir geriau supranti kas per chujnia bus kontre
|

