Be prezervatyvo...

2012.02.01 Anonimas
  • 85
5
Be prezervatyvo...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5260    
Spameri, tikiuosi nesi vienas is tu ten komentuojanciu lietuviu, kuriuos galima atpazinti, kad jie lietuviai vien is ":D" ? Nes kaip tik ten koks lietuvis raso, taip visa kultura dingsta. (jei tu to nedarai, tai tada tik siaip tau skundziuos..)
Spameris 5261    
Oi koks senas komiksas, vienas iš reddito "the best".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5261    
Buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
a va kaip. damn :"D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
hahah :D jautruolis
Grįžti į viršų