Moterys... - Kada gi jos susipras?

2012.01.15 Litwa5
  • 110
11
moterys,virtuve,gyvenimas,tiesa




© facebook



Nuotraukos nėra
Anonimas 5024    
viena dūra nesąmonę parašė, ir kitas asilas nesąmonę atrašė. kaip mergos užsknisa su savo verkšlenimais, taip bernai su savo virtuve. gal užtenka pagaliau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5163    
#8 Matematiką pasimokyk. Dūhamore tu.
zvp 5278    
#7 Ne pirmą ir nieko čia nuostabaus ;)
SeToNaSS 5278    
Kokie 3? Keturi:)
Nuotraukos nėra
vabalas5 5278    
3 moderatioj susirinko pirma karta vienoj demo.
C11 5278    
#4 Apsiverk.
bambukinis 5278    
#4 Bliamba, ko tu, bliamba, vartoji tiek daug bliamba?
Spameris 5278    
Blemba tas bajeris su virtuvėm... Nu blemba pasijuokėm 10 000 metų iš jo ir gana, jau nebejuokinga nė pro kur, judam į priekį, nauji bajeriai atsiranda, bet jūs jų nesuprantat nes per ilgai sėdit prie tų pačių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5278    
#1 Neatsibodo. Kaip ir moterims neatsibosta prie viryklės.
zvp 5278    
#1 Atsibodo - eik į kitą demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5278    
Nu kiek galima su ta virtuve, jau seniai ATSIBODO!!
Grįžti į viršų