Moterys... - Kada gi jos susipras?

2012.01.15 Litwa5
  • 110
11
moterys,virtuve,gyvenimas,tiesa




© facebook



Nuotraukos nėra
Anonimas 5021    
viena dūra nesąmonę parašė, ir kitas asilas nesąmonę atrašė. kaip mergos užsknisa su savo verkšlenimais, taip bernai su savo virtuve. gal užtenka pagaliau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5160    
#8 Matematiką pasimokyk. Dūhamore tu.
zvp 5275    
#7 Ne pirmą ir nieko čia nuostabaus ;)
SeToNaSS 5275    
Kokie 3? Keturi:)
Nuotraukos nėra
vabalas5 5275    
3 moderatioj susirinko pirma karta vienoj demo.
C11 5275    
#4 Apsiverk.
bambukinis 5275    
#4 Bliamba, ko tu, bliamba, vartoji tiek daug bliamba?
Spameris 5275    
Blemba tas bajeris su virtuvėm... Nu blemba pasijuokėm 10 000 metų iš jo ir gana, jau nebejuokinga nė pro kur, judam į priekį, nauji bajeriai atsiranda, bet jūs jų nesuprantat nes per ilgai sėdit prie tų pačių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5275    
#1 Neatsibodo. Kaip ir moterims neatsibosta prie viryklės.
zvp 5275    
#1 Atsibodo - eik į kitą demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5275    
Nu kiek galima su ta virtuve, jau seniai ATSIBODO!!
Grįžti į viršų