aha, visas miestas limited... :D keisti tie zmones, maunasi sportines kelnes ir sportini dzemperi, net kai nesportuoja, o normaliu kelniu ar marskiniu baidosi.
MONSTER - naujasis Lietuvos mokyklų kostiumas
Anonimas
4998
Emma11956
4999
Mano bent keturi klasiokai tokį turi...
Anonimas
4999
Sitas dzemperis + "Limited" kelnes :D mados klyksmas
Anonimas
5000
Tegul nešioja. :) nemanau kad kažkam trukdo. Jei pačiam gerai,tai tegul.
Anonimas
5000
Kurva pilna mokykla tokiu dolbajobu
Anonimas
5000
kame esme kad jiem turetu moket uz to sudo reklama kad nesioja ant saves, o jie dar pinigus uz tuos trenigus moka
C11
5000
Vaikams prisireikė, nors tokiems net energetinių nebeparduoda.
|

